LYŽOVÁNÍ


Zillertal Arena zimní zábava bez hranic. Zell im Ziller, Gerlos, Königsleiten, Krimml, Wald, to jsou dveře do lyžařského ráje.

Lyžování ve výšce 1.300 – 2.500 m n.m.
Největší lyžařská oblast v celém Zillertalu!
Každý den v jiném areálu!

Jedna z nejrozlehlejších lyžařských oblastí s perfektně upravenými dlouhými sjezdy nabízí 143 km, kde si můžete vybrat na 7 km černých, 103 km červených a 33 km modrých tratích vhodný terén, který vám bude nejlépe vyhovovat. Během dne stojí za to navštívit i některou z typických horských chat a ochutnat místní speciality, ať již k jídlu nebo k pití. Příjemná a pohodová atmosféra na vás dýchne na každém kroku.

Data:
52 lanovek a vleků
147 km sjezdových tratí
43 km modrých sjezdových tratí
89 km červených sjezdových tratí
11 km černých sjezdových tratí
200 km běžeckých stop
3 x sáňkařská dráha 7 km noční sáňkařská dráha Gerlosstein a osvětlené dráhy na Gerlosu a Krimmlu
1 x Snow Park a Halfpipe v Gerlosu,
1 x Action-Park kreuzwiese v Zellu & Funpark Gerloplatte, Funpark Hochkrimml
1 x Snowtubing na Gerlosstein


Snowtubing Gerlosstein
K dispozici je ještě jeden způsob, jak sjet sjezdovku, a to na nafukovachím kole! Nová zimní zábava v lyžařské oblasti Gerlosstein. Na dvou speciálně připravených drahách (každá ca. 200 m) můžete tuto skvělou zábavu zažít na vlastní kůži.

Good Morning Skiinig
Po celý březen si "ranní ptáčata" mohou užívat každý čtvrtek a každou neděli na lyžích již od 6:55 hod. Využijte příležitosti jen pro vás a vychutnejte si klid a pohodu ranního lyžování, kdy se budete kochat svou vlastní stopou v čerstvě urolbovaném sněhu. V tomto roce budou k tomuto účelu otevřeny vybrané sjezdovky Karspitzbahn 1+2 (Zell), Isskogelbahn (Gerlos) a Dorfgahn 1+2 (Königsleiten). Každý lyžař i snowboardista se pak může posilnit vydatnou snídaní na horských chatách přímo na sjezdovce.

https://www.zillertalarena.com/winter/events/good-morning-skiing/ Moonlight Skiing & Dinner
Od ledna do března vás Zillertal Aréna okouzlí „Moonlight Skiing & Dinner“. Po krásném aktivním dni můžete strávit na horách i jedinečný večer. V 17 hodin se vydáte, od stanice lanovky Dorfbahn v Königsleitenu, na horu do příjemné horské chaty na večeři. Pohled z okna vám dopřeje jedinečné panorama. Skutečná atrakce ale na vás teprve čeká. Po krátkém výstupu k vrcholu ve světle vlastní svítilny, absolvujete jedinečný sjezd do Gerlosu. Po celou dobu vám bude společnost dělat zkušený guide. Zda, vás i po celu dobu bude doprovázet měsíční svit, lze zjistit až při absolvování. Neváhejte a vydejte se po stopách luny. (Termíny: 09.01.2022; 07.02.2022; 07.03.2022; 06.04.2022)

https://www.zillertalarena.com/winter/events/moonlight-skiing/

LYŽOVÁNÍ

Zasněžovací techniky
Zillertal Arena garantuje perfektně upravené sjezdové tratě a 100% jistotu sněhu! S přicházející zimní sezónou opět investuje do zasněžovacího zařízení pro celou lyžařskou oblast a připravuje pro vás vysněné sněhové podmínky.

WiFi Hotspots
Zdarma připojení k internetu pro váš Smartphone. Lyžařská oblast vám poskytne ještě lepší servis a ještě více zábavy. Početné Hotspots na stanicích vleků a horských chatách vám umožní komunikaci a kontakt s přáteli, či vyhledávání potřebných informací.

Kreuzwiesn-X-Press
Šestimístná lanovka s oranžovým zastřešením vám zpříjemní přepravu k Action-Park Kreuzwiese v Zell am Ziller a tím nahradí dosavadní vlek a přinese mnohem více komfortu.

Moseltret-X-Press
Šestimístná lanovkase zastřešením a vyhříváním nahrazuje dosavadní dvoumístnou lanovku na Krummbach a nabízí vám ještě více komfortu.

LYŽOVÁNÍ

© Fotografie a obrázky

ZILLERTAL ARENA


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto