Highlights

Perfektní sněhové podmínky
Zillertal Arena garantuje perfektně upravené sjezdové tratě a téměř 100% jistotu sněhu! S přicházející zimní sezónou opět investuje do nového zasněžovacího zařízení. Výsledkem jsou pro vás vysněné sněhové podmínky!

WiFi Hotspots
Ještě více zábavy a kvalitních služeb zajistí zdarma připojení k internetu pro vaše Smartphone na lanovkách a horských chatách. Četné hotspoty na stanicích vleků a horských chatách vám umožní komunikaci a kontakt s přáteli, či vyhledávání potřebných informací.

Good Morning Skiinig
Po celý březen si "ranní ptáčata" mohou užívat každý čtvrtek a každou neděli na lyžích již od 6:55 hod. Využijte příležitosti jen pro vás a vychutnejte si klid a pohodu ranního lyžování, kdy se budete kochat svou vlastní stopou v čerstvě urolbovaném sněhu. V tomto roce budou k tomuto účelu otevřeny vybrané sjezdovky Karspitzbahn 1+2 (Zell), Isskogelbahn (Gerlos) a Dorfgahn 1+2 (Königsleiten). Každý lyžař i snowboardista se pak může posilnit vydatnou snídaní na horských chatách přímo na sjezdovce.

Moonlight Skiing & Dinner
Od ledna do března vás Zillertal Aréna okouzlí „Moonlight Skiing & Dinner“. Po krásném aktivním dni můžete strávit na horách i jedinečný večer. V 17 hodin se vydáte, od stanice lanovky Dorfbahn v Königsleitenu, na horu do příjemné horské chaty na večeři. Pohled z okna vám dopřeje jedinečné panorama. Skutečná atrakce ale na vás teprve čeká. Po krátkém výstupu k vrcholu ve světle vlastní svítilny, absolvujete jedinečný sjezd do Gerlosu. Po celou dobu vám bude společnost dělat zkušený guide. Zda, vás i po celu dobu bude doprovázet měsíční svit, lze zjistit až při absolvování. Neváhejte a vydejte se po stopách luny. Termíny: 18.01.; 16.02.; 17.03.; 2022

Highlights

Vysokohorské běžecké stopy a vysokohorské turistické trasy
Běžte doslova nebi naproti! Tak lze vystihnout běžecké tratě v Könisleitenu a Hochkrimmlu. Ke krásným procházkám ve výšce 2000 m lákají také turistické trasy. Nezapomenutelným zážitkem jsou také projížďky na saních s koňským spřežením zasněženou krajinou.

Akční Park Kreuzwiese & Snowpark Gerlos
Vyznavači snowboardingu a lyžování ve volném terénu si v Zillertal Aréně opravdu užijí. Ve snowparku v Gerlosu naleznou lehčí i středně těžké tratě. Park-Areal se nachází na slunném jižním svahu a nabízí Set-up: Easy a Medium Line, Pro Jumps, a nově Chill-Area s hudební aparaturou a servisní stanicí.
Action-Park Kreuzwiese zase vstupuje do své čtvrté sezóny a přináší báječný Snakerun, spektakulární Bagjump, BMW xDrive Cup SkiMovie Strecke a BMW xDrive a Speed Check Strecke. Oba dva parky vám nabízí skutečnou dávku adrenalinu.

SkiMovie & Speed Check
Co se týče zábavy má Zillertal Aréna co nabídnout: 3 snowparky, 3 SkiMovie trasy, 4 trasy s měřením průměrné rychlosti, Fotopoint, Funslope a mnoho dalšího. Pro ty, co chtějí kromě lyžování zažít i něco víc, je připravena NOVINKA: Speed Check trasa v Koenigsleitenu.

Fotopoint pro trvalou vzpomínku
Tři fotopointy v Zillertal Aréna v pozadí s nádherným výhledem vám vytvoří krásné fotografie do rodinného alba. Unikátním suvenýrem bude i fotografie se žlutým slonem ArenaFUNtem, což ocení především děti. Fotky si můžete následně stáhnout přes internet podle načtení čísla skipasu.

Sáňkování - 7 km sáňkařská zábava deluxe!
Nejdelší sáňkařská dráha v Zillertalu. Nechte se vyvézt lanovkou do výšky 1.650 m a vydejte se na cestu plnou zábavy. Trasa je dlouhá 7 km a je osvětlená do 1 hodiny v noci. Další sáňkařské dráhy jsou v Gerlosu, Königsleitenu a Krimmlu.

Arena Coaster
Zábava, akce a rychlost čekají na všechny na první alpské horské dráze v Zillertal - Aréně Coaster.1450 m dlouhá trasa prochází několika ostře řezaných zatáčkách dolů do údolí.

Arena Diary - digitální album na vaší dovolené
Nechte se překvapit – vaším osobním digitálním albem. Navštivte speed check, skimovie nebo photopoint. Každou návštěvou získáte jeden bod a při obdržení tří bodů vám bude e-mailem. U každého pointu je nutné zadat číslo skipasu.

Moseltret-X-Press
Šestimístná lanovka se zastřešením a vyhříváním nahrazuje dvoumístnou lanovku na Krummbach a nabízí vám ještě více komfortu.

Kreuzwiesn-X-Press
Šestimístná lanovka s oranžovým zastřešením vám zpříjemní přepravu k Action-Park Kreuzwiese v Zell am Ziller a tím vám přinese mnohem více komfortu.

Highlights

© Fotografie a obrázky

ZILLERTAL ARENA


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto