Lyžování ve výšce 1.300 – 2.500 m n. m.!
Největší lyžařská oblast v celém Zillertálském údolí!
Každý den v jiné oblasti!

Lyžování ve výšce 1.300 – 2.500 m n. m.! <br>Největší lyžařská oblast v celém Zillertálském údolí!<br>Každý den v jiné oblasti!Rekreace a zábava v Zillertal Aréně

Mnohostrannost, různorodost, stoprocentní jistota sněhu, vhodné pro celou rodinu – to jsou nejdůležitější kritéria největšího lyžařského areálu v Zillertalské a Pinzgauské oblasti pro zimní radovánky pro malé i velké!

Ranní slunce svítí, sníh, který napadl přes noc se krásně třpytí a Zillertal Aréna již čeká na své lyžaře. Tak začíná téměř každý den v lyžařském Zillertalu. Zillertal Aréna se skládá z vesniček Zell am Ziller, Gerlos, Königsleiten, Wald a Krimml které tvoří jednu celistvou propojenou lyžařskou oblast a uspokojí tak i každého náročného lyžaře.

Bez ohledu na to, ze kterého místa do Zillertal Arény vstupujete, vždy naleznete spoustu zábavy a akce, které hned tak nekončí. Vše začíná vždy jen pár kroků od hotelu. Čeká na vás 149 km sjezdovek ve dvou regionech s 51 lanovkami a vleky. Ať už jste začátečník nebo ambiciózní sportovec, široká nabídka sjezdovek je určena právě pro vás. Téměř stoprocentní jistota sněhu ve výšce 1300 - 2500 m n. m., zaručuje perfektní zimní dovolenou pro celou rodinu a to od začátku prosince až do velikonoc.
Ke zpestření vaší dovolené využijte speciální nabídky „Good Morning Skiinig“ kdy si budete užívat klid a pohodu ranního lyžování a budete se kochat svou vlastní stopou na „mangerstru“ v čerstvě urolbovaném sněhu. V tomto roce budou k tomuto účelu otevřeny vybrané sjezdovky již od 6:55 hod. Každý lyžař i snowboardista se pak může posilnit vydatnou snídaní na horských chatách přímo na sjezdovce.


Jedna z nejrozlehlejších lyžařských oblastí s perfektně upravenými dlouhými sjezdy nabízí širokou škálu terénů, ze kterých si můžete vybrat, ty který vám budou nejlépe vyhovovat.
Během dne stojí za to navštívit i některou z typických horských chat a ochutnat místní speciality, ať již k jídlu nebo k pití.
Příjemná a pohodová atmosféra na vás dýchne na každém kroku. Zillertal Arena láká do Gerlosu, Krimmlu, Waldu/Königsleitenu a Zell im Zillertalu, kde na všechny čeká bohatý odpolední a večerní program, ale i klid a relaxace po aktivním dni.

Gerlos ležící v nadmořské výšce 1.300 m n. m. je romantické malé městečko. Po celé jeho délce se táhne řeka, podél které vedou turistické stezky a běžecké stopy. Pro snowboardisty je velmi atraktivní vyhlášený snowpark Arena s Halfpipe, který rozhodně stojí za návštěvu.

V Krimmlu je možné se vydat ke Krimmelským vodopádům jak pěšky tak i v kočáře s koňským spřežením nebo si zajít na 7 km osvětlenou sáňkařskou dráhu a prožít tak nezapomenutelnou noční jízdu.

Nejvýše položená místa v Zillertal Areně, Wald/Königsleiten ve výšce 1.600 m n. m. jsou ideální pro idylickou rodinnou dovolenou. Naleznete zde mimořádně vhodné terény pro běžkaře, moderní a venkovské restaurace pizzerie v tradičním alpském stylu, slunečníkové bary a bouřící Aprés Ski bary, které se postarají o správnou náladu.

Vyzkoušejte jízdu na saních tažených koňmi nebo se vydejte na výlet s pochodněmi.
Zell im Zillertal je větší městečko s bary, restauracemi, kavárnami a večerní zábavou. Ti, co vyhledávají adrenalin mohou vyzkoušet jízdu na laně v Areně Skiliner na vrcholu Gerlossteinu, a také sáňkařskou dráhu v Areně Coaster přímo u údolní stanice lanovky.

© Fotografie a obrázky

ZILLERTAL ARENA


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto