Popis

Čtyřhvězdičkový hotel v Kaprunu mezi ledovci, hor a jezery
Alpenhaus Kaprun - K „Lederhosn“ mezi hotely alpské lifestylových


Mezi ledovci, hory a jezery v centru Kaprunu se nachází v nadmořské výšce 786 m Alpenhaus Kaprun - váš domov pro letní i zimní dovolenou první třídy. Jezero Zeller See, Národní park Vysoké Taury, celoroční lyžařská oblast s ledovcem Kitzsteinhorn a další okolní lyžařské areály jako Maiskogel Kaprun, Schmittenhöhe Zell am See a Saalbach Hinterglemm jsou jen kousek odtud. Obklopen majestátními vrcholky rakouských Alp zažijete aktivní, a přesto odpočinkovou dovolenou, úspěšné semináře a incentivs, stejně jako jedinečný alpský životní styl.

Moderní alpský styl s tradičním kořením v hotelu v blízkosti ledovce

Alpenhaus Kaprun je oblíbenou destinací pro lyžaře, turisty, lázeňské hosty a organizování seminářů po mnoho let. Užijte si alpskou atmosféru v našich moderních pokojích a suitách, v restauracíi v alpském stylu a v útulném Alpenhaus.Baru - nejkrásnější obývací pokoj na Kaprunu. V hotelovém wellness Alpen.Veda.Spa naleznete ucelený program pro Wellness & Selfness a neustále modernizované a přizpůsobované wellness trendy. Co se v Alpenhaus Kaprun však určitě nemění a nepodléhá trendům, je pozorná pohostinnost a komplexní nabídka služeb pro nezapomenutelnou dovolenou na Kaprunu.

Letní a zimní dovolená v Kaprun

Letní rekreanty láká alpská krajina s celou řadou turistických tras, zajímavých míst, golfové hřiště s jedním z nejkrásnějších panoramatických výhledů v celém Rakousku a četné vodní sporty na jezeře Zeller See.

Pro zimní dovolenou, nyní ledovec Kitzsteinhorn a další top lyžařské areály v bezprostřední blízkosti vašeho 4-hvězdičkového hotelu v Kaprunu. Nelyžaři se mohou vydat na idylické zimní výlety nebo strávit relaxační hodiny v hotelovém spa & wellenss.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Das Alpenhaus Kaprun****


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto