EVENTY V ZELL AM SEE - KAPRUN PRO ZIMNÍ SEZONU 2023/24

HVĚZDNÝ ADVENTNÍ TRH
Kouzelné chvíle čekají návštěvníky na Hvězdném adventním trhu na náměstí od středy 22. listopadu do neděle 22. prosince 2023 vždy od středy do neděle.

Láskyplně vyzdobené chatky zvou k lenošení a procházkám. Nádherné dřevěné výrobky a hračky, voňavé svařené víno, čerstvě upečené vánoční cukroví, pražené mandle a doma pletené předměty vytvářejí předvánoční atmosféru. Příjemnou adventní atmosféru dokreslují hudební vystoupení a četné akce pro děti.

VÝLETY NA HVĚZDNÉ LODI NA JEZEŘE ZELLER
Adventní prohlídky na jezeře Zell – to si návštěvníci mohou užít o adventních víkendech. Svařené víno, punč, vánoční cukroví a výhled na zasněžené okolní hory vás naladí na vánoční sezónu.

HOLANDSKÝ TÝDEN ZELL AM SEE - KAPRUN
Dutchweek se bude konat od 17. do 20. ledna 2024 v Zell am See-Kaprun.

Kombinace lyžování na fantastických svazích mezi ledovcem, horou a jezerem a cool party na různých místech na hoře i v údolí.
Hosté mohou očekávat skvělou atmosféru s německým après ski, DJs, živou hudbou a živými zpěváky.
Podrobnosti o programu naleznete zde
Vstupenky najdete zde

WINTER SPARTAN RACE
Sobota 20. ledna 2024 od 8:00 hod
Kaprun, Mühlenfeld, 5710 Kaprun

Ukažte svého bojového ducha a zúčastněte se Spartan Race 2024 v Zell am See-Kaprun. Bez ohledu na to, jak jste trénovaní, Spartan Race vám umožní mít vlastní osobní fitness zážitek. Nejlepší a nejtěžší překážkoví běžci pod sluncem soutěží v disciplínách Sprint, Super a Kid's Race a nakonec je jasné, kdo má na to, aby byl skutečným Sparťanem!
Více informací naleznete zde.

BALLOONALPS 2024 | BALÓNOVÉ TÝDNY
Sobota 3. února 2024 od 7:30 hod
Zell am See Airfield, Kaprunerstraße 15, 5700 Zell am See

Vysoko nahoře: S horkovzdušným balónem přes všechny hory. Během balloonalps 2024 máte jedinečnou příležitost svézt se cestujícím horkovzdušným balónem nad zimním regionem Zell am See-Kaprun. Zima nabízí nejlepší čas pro lety balonem i pro cestující, protože studený vzduch, modrá obloha a nízká poloha slunce v zimě dávají cestujícím nejlepší viditelnost na dlouhé vzdálenosti. Pokud se vydáte na vzduch, budete odměněni nádhernými výhledy na zimní hory Vysokých Taur.

SKI, WINE & TASTE
Od 8. do 10. března 2024 na vás v různých chatách na Schmittenhöhe čeká kulinářské překvapení. Jako další zajímavost můžete ochutnat vynikající vína od špičkových rakouských vinařů.

FINÁLE SVĚTOVÉHO TURNÉ ZAČÁTEČNÍKŮ
V neděli 17. března 2024 od 8:00 hodin
Kitzsteinhorn Kaprun

Mladí národní a mezinárodní snowboardisté ​​bojují o vytoužený titul „World Rookie Champion“ v regionu Zell am See-Kaprun. Začínající snowboardové hvězdy předvádějí svůj talent ve finále na Kitzsteinhornu.
Téměř 200 mladých snowboardistů mezi sebou soutěží na velkém finále ve Snowparku Kitzsteinhorn a předvádí své dovednosti ve slopestylu a superpipe.

X OVER RIDE FREERIDE WORLD TOUR QUALIFIER***
Sobota 23. března 2024 od 8:30 hod
Kitzsteinhorn, Kesselfallstr. 60, 5710 Kaprun

Od roku 2004 je stálice v kalendáři freeride, hotspot legendárních freeridových sportů, kultovní soutěž: X OVER RIDE na Kitzsteinhornu v Zell am See-Kaprun.

Na Lakarschneid Face se každý rok bojuje o cenné body do Freeride World Qualifier Ranking. To láká četné národní a mezinárodní špičkové jezdce do lyžařské oblasti na ledovci Kitzsteinhorn. Protože na nejdůležitější světové freeride tour jde o důležité body do celkového hodnocení a samozřejmě o výhru prize money.
Start: Lakarschneid, 2.652m
Cíl: Langwiedboden, Häuslalm 1.970m

© Fotografie a obrázky

ZELL AM SEE - KAPRUN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto