WELLNESS & SPA

WELLNESS DOVOLENÁ V RAKOUSKU
Dopřejte si odpočinek od každodenního života. Uvolněte své namáhané svaly po dlouhých dnech lyžování a rozsáhlých túr na kole. Nechte teplo a vodu působit uvolněně: Vaše pohoda je středem zájmu Vaší wellness dovolené v Zell am See-Kaprun. Užijte si relaxaci a rekreaci v moderních lázních Therme Tauern SPA Zell am See-Kaprun, v rekreačním centru Zell am See nebo v jednom z mnoha wellness hotelů v regionu. Všude jsou různé sauny a parní lázně, vířivky, vnitřní i venkovní bazény a můžete se nechat hýčkat uklidňujícími masážemi a wellness procedurami.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ TAUERN SPA KAPRUN
Moderní 4hvězdičkový superior resort Tauern SPA v Kaprunu je centrem relaxace v regionu. Na více než 20 000 metrech čtverečních na vás čeká 12 bazénů, deset saun a parních lázní a také útulné relaxační místnosti. Pak je tu výhled: z venkovního solankového bazénu můžete vidět vrcholky Vysokých Taur a už můžete začít plánovat další dobrodružství. Termální hotel dále nabízí prostornou zahradu a příjemné restaurace pro hotelové i denní hosty.

WELLNESS REKREAČNÍHO CENTRA ZELL AM SEE
Rekreační centrum Zell am See vás také zve na wellness přestávku. Hned vedle zimního stadionu v Zell am See najdete velký krytý bazén se skluzavkami, skokanskými můstky a pohodlnými plochami na opalování: Je zde prostor pro vodní radovánky a zkoušky odvahy, zatímco ti, kteří hledají odpočinek, jsou vítáni v sauně. Vyberte si mezi bio saunou a infračervenou kabinou s jemným teplem nebo volně stojícím saunovým domem s finskou saunou. Poté vás naláká relaxační místnost a bistro.

WELLNESS HOTELY A DENNÍ LÁZNĚ
Kromě lázní Tauern SPA Kaprun a rekreačního centra Zell am See nabízí četné wellness hotely v regionu relaxační wellness a spa v hotelové sauně, parních lázních a bazénech. Pro vás to znamená: Po celodenním lyžování, cyklistické túře nebo pěším výletu vás vaše cesta zavede přímo k relaxaci. Denní lázně jsou také možné v mnoha wellness hotelech v Zell am See-Kaprun: příjemná rovnováha ke sportovním dobrodružstvím a perfektní příležitost pro chvíle odpočinku s přáteli a rodinou.

© Fotografie a obrázky

ZELL AM SEE - KAPRUN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto