VÝLETY NA SNĚŽNICÍCH


Výlety na sněžnicích
Vypněte a načerpejte novou energii na sněhu

Putování slunečnou zimní krajinou na sněžnicích je relaxační a zdravou alternativou ke strávení zimní dovolené mimo sjezdovky. Naše přírodní horská údolí poblíž Innsbrucku a před Brennerským průsmykem jsou velmi vhodná pro výlety na sněžnicích. Speciální all-inclusive nabídkou je aktivní týden ve Wipptalu.

Výlety na sněžnicích v tyrolském Wipptalu - turistická dovolená v zimě
Chůze sněhem a krásná zimní krajina se sněžnicemi je stále oblíbenější jako zdravá aktivita na čerstvém horském vzduchu. Je to dobrá alternativa, pokud chcete strávit zimní dovolenou bez lyží a daleko od lyžařského shonu. V horolezeckých vesničkách St. Jodok, Schmirn a Valsertal a Gschnitztal, ale i v dalších horských údolích, jako je Obernbergtal a Navistal, jsou četné trasy různých stupňů obtížnosti. Sněžnice a hole na zimní dovolenou si můžete zdarma zapůjčit s kartou hosta v informační kanceláři ve Steinachu nebo Matrei za zálohu 40 € za pár. K dispozici také sněžnice pro děti k zapůjčení v kanceláři ve Steinachu.

Výlety na sněžnicích s průvodcem ve Wipptalu
Každé úterý je pořádán program pro hosty od poloviny prosince do konce března (v závislosti na sněhových podmínkách) túru na sněžnicích s průvodcem - sněžnice si můžete zapůjčit zdarma (se zálohou 40 €). Po krátkém technickém tréninku se můžete vydat na procházku: teple zahaleni do zimního oblečení vyrážíte do zimní horské krajiny. Tam se dá opravdu vypnout!


Jedinečný triatlon v Navistalu
Vrcholem zimy je středeční triatlon v programu pro hosty v Navistalu, ve kterém se tři disciplíny skládají z jízdy na sněžnicích, sáňkování a ochutnávky kvalitních pálenek a alpských produktů. "Vytrvalostní sport" speciálním způsobem, pro fajnšmekry. Bezplatný převoz ze Steinachu a Matrei vás dopraví na začátek Navistal a zase zpět po dni plném zážitků. Nemusíte tedy ani využívat vlastní auto!

Venku na hoře
Pokud vyrážíte sami nebo ve skupině, informujte se prosím předem u Tyrolské lavinové služby na aktuální lavinové nebezpečí v příslušném regionu nebo jeďte s horským vůdcem. Vaše bezpečnost je naší prioritou!

© Fotografie a obrázky

WIPPTAL


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto