NEUKIRCHEN AM GROßVENEDIGER

NEUKIRCHEN AM GROßVENEDIGER

Nechte se uchvátit idylickou krajinou a nesčetnými možnostmi pro volný čas a rekreaci

Ve výšce 856 m nad mořem v srdci Národního parku Vysoké Taury se nachází rekreační oblast Neukirchen am Großvenediger v regionu Oberpinzgau a nabízí nezaměnitelný zážitek z dovolené pro sportovní nadšence i milovníky relaxace.

Vychutnejte si impozantní panoramata, které městečko obklopují. Využijte rozmanitou nabídku sportovních aktivit střediska Wildkogel-Arena. Lanovkou Wildkogelbahn můžete vyrazit přímo za zajímavými a odpočinkovými aktivitami do nadmořské výšky 2100 m n. m.

Rekreační středisko Neukirchen am Großvenediger je součástí areálu Wildkogel-Arena Neukirchen - Bramberg, který se nachází v prázdninovém regionu Národního parku Vysoké Taury mezi Národním parkem a Kitzbühlskými Alpami.

Tato oblast má ekologicky šetrný přístup, což potvrzuje vyznamenání „Alpské perly“, a nabízí okouzlující zajímavosti a památky k vidění pro malé i velké. Příkladem výjimečné přírody jsou Großvenediger, „nejvyšší Salcburčan“, nebo přírodní památka Untersulzbachské vodopády. Ale také pinzgauerské speciality, nabízené jak v útulných restauracích v idylickém městečku Neukirchen, tak v malebných horských chatách nahoře na kopcích.

WILDKOGEL-ARENA NEUKIRCHEN & BRAMBERG

WILDKOGEL-ARENA NEUKIRCHEN & BRAMBERG

Srdečně Vás vítáme!

Lyžařský areál Wildkogel-Arena je zvláště oblíbený u rodin s dětmi. Se svými 85% modrými a červenými sjezdovkami je ideální především pro začátečníky, znovuzačínající lyžaře a rodiny s dětmi. Mimo jiné tu na vás čeká třešnička na dortu v podobě nejdelší osvětlené sáňkařské dráhy na světě. Nabízíme ale ještě mnoho dalších zimních aktivit, ze kterých se pro každého určitě něco najde. Nezáleží na tom, zda jste sportovci nebo si jen rádi vychutnáváte krásy přírody, v rekreační oblasti Národního parku Vysoké Taury budete nadšeni! Váš zážitek ještě umocní jedinečný výhled na nejvyšší hory Rakouska.

Wildkogel-Arena Neukirchen a Bramberg se nachází v Salcbursku mezi Kitzbühlskými Alpami a Národním parkem Vysoké Taury. Vedle srdečné pohostinnosti a výtečných domácích specialit tu na vás čeká také velký výběr aktivit pro volný čas.

© Fotografie a obrázky

WILDKOGEL-ARENA


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto