LYŽOVÁNÍ

LYŽAŘSKÁ DOVOLENÁ V TUX-FINKENBERG
ČISTÁ ZIMNÍ POTĚŠENÍ – to je to, co může každý návštěvník očekávat v oblasti ledovců Tux-Finkenberg.

Nikde jinde v Rakousku není lyžování tak rozmanité jako v Tuxertalu: celkem 204 km pečlivě upravených sjezdovek, 65 nejmodernějších vleků a lanovek, 30 rustikálních občerstvení jsou dokonalým základem pro nezapomenutelnou lyžařskou dovolenou v Tux-Finkenberg. Široká nabídka aktivit je i mimo sjezdovky. Od běžeckého lyžování, bruslení, sáňkování až po zimní turistiku v nedotčené zimní krajině – pro každého je tu něco!

Čistý zážitek z ledovce na Hintertuxer Gletscher
Na ledovci Hintertux můžete lyžovat, kdy chcete – ať už v zimě až na 62 kilometrech sjezdovek, v červnu nebo v říjnu. Zejména na jaře a na podzim, kdy jinde sezóna ještě nezačala nebo již skončila, nabízí ledovec Hintertux díky své nadmořské výšce ty nejlepší podmínky s úchvatnými výhledy. Ledovec Hintertux má co nabídnout i nelyžařům, jako je Natur Eis Palast - přístupná trhlina hluboko pod sjezdovkou, jeskyně Spannagel nebo úchvatné výhledy z panoramatické terasy ve výšce 3.250 m nad mořem.
Četné après-ski bary vás zvou na skleničku po dni stráveném lyžováním v Tux-Finkenberg. Ať už v útulné lyžařské chatě nebo v après-ski baru v údolí – každý si najde něco.

Lyžování v Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000
Highlight: Lyžařský a ledovcový svět Zillertal 3000, spojuje lyžařské oblasti Hintertuxer Gletscher, Eggalm, Rastkogel, Finkenberg s Penken/Mayrhofen a Ahorn do světa zábavy na sjezdovkách a panoramatických požitků. Od začátku prosince do poloviny dubna zaručeně sníh a 204 kilometrů perfektně upravených sjezdovek rozbuší srdce každého milovníka zimních sportů. „Rychleji, výše, dále“ můžete dosáhnout fantastických výšek až 3.250 m nad mořem.

Od náročného a pestrého prázdninového zážitku Eggalm na slunečnou náhorní plošinu Rastkogel, dále přes úchvatnou panoramatickou sjezdovku nebo 150er lanovku Tux do „zábavní čtvrti“ Penken s parkem Vans Penken a sjezdovkou Harakiri, četnými zastávkami na občerstvení a mnoha dalšími vrcholy dobrodružství.

Rodinná dovolená v Tux-Finkenberg
Zima je ideální čas pro rodinnou dovolenou v Tuxertalu.
Dětské lyžařské školy nabízejí kurzy pro všechny věkové skupiny a úrovně učení, takže malí zimní fanoušci se rychle naučí základní techniku ​​lyžování. Dětský park Eggalm s lyžařským kolotočem, kouzelným kobercem, dětským vlekem a snowtubingem zajistí spoustu zábavy na sněhu. S Gletscherfloh Luis jdeme do Kidsslope a Funslope v Hintertuxu. Hřiště zahrnuje dva velké tunely ze sněhu, vlnovou dráhu a samozřejmě ledovcovou blechu Luis. V dětském areálu Pepi na Penkenjoch je spousta atrakcí pro každé dítě. V dětském klubu Pepi v Granatalmu mohou děti běhat, hrát si a bavit se s odborným dohledem. Dalším vrcholem byla Playarena, špičkový krytý herní park na 1200 m². K dispozici je také skvělý a barevný zábavný a animační program pro děti a teenagery. Takže na zimním snu v Tux-Finkenberg není ani stopa po nudě!

LYŽOVÁNÍ

© Fotografie a obrázky

TUX - ledovec Hintertux


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto