Hintertuxer Gletscher

HINTERTUX GLETSCHER
Ledovec Hintertux je vlajkovou lodí těch nejlepších sněhových podmínek a sjezdovek s jistotou sněhu.

Zažijte 62 kilometrů perfektně upravených sjezdovek s prachovým sněhem, nejmodernější systémy lanovek a vynikající gastronomii. Úchvatný výhled z panoramatické terasy ve výšce 3.250 m na okolní třítisícovky a impozantní vrchol Olperer činí z ledovce Hintertux celosvětově oceňovanou ledovcovou lyžařskou oblast.

HIGHLIGHTS v lyžařské oblasti:

Panoramatická terasa ve výšce 3.250 m:
Panoramatická terasa na ledovci Hintertux se nachází v impozantních 3.250 metrech, ale je snadno dostupná pro každého 365 dní v roce, a proto je jedním z nejoblíbenějších výletních cílů v Zillertalu. Z údolní stanice v Hintertuxu se návštěvníci pohodlně přepravují kabinkovými lanovkami až na vyhlídkovou terasu ve fascinujícím horském světě Zillertal se sněhem a ledem. Dokonce i jízda nahoru na Gletscherbus 3, nejvyšší dvoulanové gondole na světě, rozšíří oči!
TIP: Panoramatický Fotopoint!

Betterpark Hintertux:
Betterpark Hintertux je nejvýše položený a sněhově nejjistější Freestyle-Spot v Rakousku a je jedním z nejlepších snowparků v alpském regionu. Jako nadšenec do freestylu můžete očekávat perfektní skoky, neustále se měnící nastavení Jib-Setup a Half-Pipe.

Kidsslope Hintertux:
​​Zvedněte své ruce, profrčte velkým sněhovým tunelem, do další strmé zatáčky a pokračujte přes vlny sněhu: Zaručená rodinná lyžařská zábava v zimním lyžařském areálu Sommerbergalm.

Funslope Hintertux:
Prudké zatáčky, prudké vlny a gigantičtí obří šneci ze sněhu – to a mnohem víc na vás čeká na Funslope Hintertux v zimním lyžařském areálu Sommerbergalm.

Flohpark Hintertux:
Gletscherfloh Luis se nachází v blízkosti posledního úseku sjezdovky v údolí Schwarzen Pfanne a podporuje začátečníky ve své cvičební oblasti s pásy, vleky pro začátečníky a kolotočem.

Zimní turistická stezka Sommerberg - Bichlalm - Hintertux:
​​​​​Z Hintertuxu se můžete vydat 8er Sommerberg nebo Gletscherbus 1 přes opravdovou zimní říši divů na Sommerberg. Výhled na údolí Tux je působivý již při jízdě gondolou. Jakmile jste na vrcholu, trvá to asi 2 hodiny chůze po značené cestě přes Bichlalm zpět do Hintertuxu. (Z důvodu nebezpečí lavin je bezpodmínečně nutné sledovat uzavírací značky!)

Hintertuxer Gletscher

© Fotografie a obrázky

TUX - ledovec Hintertux


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto