DĚTSKÝ SVĚT

ZIMNÍ RODINNÁ DOVOLENÁ V ZILLERTALU
Rodinný ráj Tux-Finkenberg v Zillertalu se stará o to, aby si i děti na zimní dovolené v Tyrolsku přišly na své.

V Tuxertalu je zaručena pestrá lyžařská dovolená s dětmi. Rodinná nabídka na sjezdovkách sahá od Finkenbergu přes Rastkogel a Eggalm až po Hintertux a zahrnuje nejen zábavné sjezdovky a dětské sjezdovky. Vyberte si tu správnou cvičnou plochu pro své první pokusy na sněhu – naučit se lyžovat a snowboardovat je zde snadné!

Rodinná zábava na lyžích v Tux-Finkenberg

Flohpark Hintertux
Gletscherfloh Luis se nachází v blízkosti posledního úseku sjezdovky v údolí Schwarzen Pfanne a podporuje začátečníky ve své cvičební oblasti s dopravními pásy, vleky pro začátečníky a kolotočem.

Kidsslope Hintertux
Zvedněte své ruce, profrčte velkým sněhovým tunelem, do další strmé zatáčky a pokračujte přes vlny sněhu: zaručená rodinná lyžařská zábava v zimním lyžařském areálu Sommerbergalm.

Funslope Hintertux
Prudké zatáčky, prudké vlny a gigantičtí obří šneci ze sněhu – to a mnohem víc na vás čeká na Funslope Hintertux v zimním lyžařském areálu Sommerbergalm.

Pepiho dětský koutek na Penkenjoch
Pepiho dětský areál na Penkenjoch je ideálním místem pro lyžařské začátečníky, kde si mohou hravě vyzkoušet své první pokusy na lyžích. Nabídku doplňuje dětský klub Pepi s odborným dohledem v Granatalmu s lezeckou stěnou, hokejovým stolem, Lego Softem a hrací plochou se skluzavkami. Všechny dětské lyžařské školy nabízejí kurzy pro všechny věkové skupiny a úrovně vzdělávání.

Kidsslope Rastkogel
Zvedněte své ruce, uhánějte velkým sněhovým tunelem do další strmé zatáčky a pokračujte přes vlny sněhu: zaručená rodinná lyžařská zábava v lyžařském areálu Rastkogel.

Dětský park Eggalm
Pár metrů od horské stanice Eggalm Bahnen je dětský park Eggalm ideálním místem pro vaše první pokusy o lyžování a snowboarding!

Medvědí cesta
Na dětské sjezdovce Bärenroute objedete dětský park, zamáváte kamarádům a dojedete do cíle na Lattenalm. Velcí milovníci medvědů pokračují dále k údolní stanici Eggalmbahn nebo k lyžařské chatě.

DĚTSKÝ SVĚT

© Fotografie a obrázky

TUX - ledovec Hintertux


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto