HighlightsFunslope a Kidsslope Hintertux

V zimě zajišťují Funslope a Kidsslope Hintertux speciální zážitek pro celou rodinu. V zimní lyžařské oblasti Sommerberg čekají na velké i malé fanoušky lyžování dva vzrušující dobrodružné okruhy!

Funslope na ledovci Hintertux
Pestrá zimní zábava pro celou rodinu!
Zametání strmých zatáček, rychlých vln a obrovských obřích šneků ze sněhu - to a ještě mnohem více vás čeká od začátku prosince do začátku dubna ve Funslope Hintertux v zimní lyžařské oblasti Sommerbergalm.

Hned na začátku zábavného kurzu je načase trochu zrychlit: zimní radovánky pro celou rodinu začínají vlnovým pásem ze sněhu. Nahoru a dolů, pak trochu zpomalte, než se zatáčka a zvýraznění trasy objeví:
Každý, kdo ztratil trochu rychlosti při jízdě po sněhových vlnách a v zatáčkách, je přiveden ke zvýšení rychlosti s turbo zvuky. Po dalších prudkých zatáčkách jsou vaše svaly zahřáté a připravené na další výzvu:
První šnek vás jednou otočí a vy vyrazíte tunelem. Slopy, drzý maskot funslope, už zde čeká! Kdo může tlesknout s nataženou rukou?
Ještě nemáte dost? Čtyřmístná sedačková lanovka Tuxerjoch vás rychle vrátí na start!

Kidsslope Hintertux
Zábavná trasa ledové blechy Luise
Zábavný kurz pro všechny zvědavé nadšence zimních sportů: Toto je Kidsslope Hintertux! Od začátku prosince do začátku dubna je zde pro nejmenší nadšence zimních sportů nachystáno mnoho zážitků. Luise ledová blecha si nenechá ujít zábavu a je její součástí!
Kidsslope Hintertux se nachází v rovinaté oblasti vhodné pro začátečníky a v zimní lyžařské oblasti Sommerbergalm. Každý sjezd Kidsslope je pro naše nejmladší hosty objevitelskou cestou mimo běžné sjezdovky:
Hned po vstupu čekají na tlesknutí první tři obrovské ruce. Rychlý průjezd zatáčkou a dva velké sněhové tunely jsou již na dohled! Rychlý průjezd tunely a do další strmé zatáčky. Cesta pokračuje přes dvě sněhové vlny! Poté už na vás čeká ledová blecha Luise: Jeho ruce jsou natažené - kdo může tlesknout plnou rychlostí? Pokud se chcete ještě jednou projet po Kidsslope, můžete se rychle vrátit na začátek pomocí vleku Ramsmoos!

HighlightsSpannagelhaus

Spannnagelhaus: s obsluhou - otevřeno od listopadu do května. Spannagelhaus na ledovci Hintertux na vás čeká s útulném horském stylu. Během dne na lyžích na vás čekají regionální pochoutky a mezinárodní speciality. Extra: Kromě 90 míst v salonku je spousta místa na slunné terase!
Panorama-Restaurant Sommerbergalm: otevřeno po celý rok
Restaurant Hochleger: otevřeno od prosince do dubna
• Další útulná místa pro odpočinek v lyžařské oblasti Hintertux Gletscher: Tuxer Jochhaus a Gletscherhütte.


Tuxer Fernerhaus

Restaurace Tuxer Fernerhaus:
Restaurace v hotelu Tuxer Fernerhaus je otevřena 365 dní v roce! Postaven v roce 1969, dům sdílí několik let historie s ledovcem. O 50 let později, v roce 2013, byl Tuxer Fernerhaus rozsáhle zrekonstruován a nyní nabízí kombinaci moderního a tradičního. V útulném salonku si můžete u otevřeného krbu vychutnat posilující svařené víno. V panoramatickém baru máte výhled na pohoří Tux. K dispozici máte: salonek s občerstvením, bezplatné Wi-Fi, skvělý výhled přes panoramatická okna, bezbariérový přístup, eskalátory, ...

Wirtshaus am Tuxer Ferner: s obsluhou - otevřeno od června do května

© Fotografie a obrázky

TUX - ledovec Hintertux


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto