Lyžařské túry

LYŽAŘSKÉ TÚRY - SKIALPINISMUS
Povzbuzující, obohacující a inspirující, když slyšíte tato slova, máte na mysli pouze lyžařské zájezdy na Stubai.

Tento pestrý sport lze na Stubai provozovat zcela nesrovnatelným způsobem. Zimní dovolená mimo sjezdovku s kůží pod turistickými lyžemi otevírá velmi širokou škálu tras všech stupňů obtížnosti přes husté smrkové lesy a přes široké alpské louky na nejznámější vrcholy Stubaitalu. Prohlídka slibuje působivé výhledy na 3.507 m vysoký Zuckerhütl, jeden ze Stubaiských sedmi vrcholů a také nejvyšší vrchol Stubaiských Alp. Chata Franz-Senn (2.247 m) je považována za jednu z nejlepších lyžařských základen ve východních Alpách a je výchozím bodem pro více než 100 variant lyžařských túr ve Stubai.

Sjezdovky na ledovci Stubai, Serlesbahnen Mieders a Elferbahnen patří k nejkrásnějším v Tyrolsku. Možnosti lyžařských túr ve Stubai jsou fascinující nejen během dne. Příznivci tohoto trendy sportu si také večer přijdou na své.

Ať už jste začátečník nebo turistický lyžař se silnou úrovní kondice, ve Stubai existuje perfektní trasa pro každou úroveň schopností. Pestrá je i nabídka škol zimních sportů a horských vůdců, kurzy pro začátečníky na lyžích, denní lyžařské túry s průvodcem, vícedenní lyžařské túry a školení o lavinové bezpečnosti. Školy zimních sportů a horští vůdci jsou také perfektními kontakty a odborníky pro získání informací o jednotlivých možnostech lyžařských túr na Stubai. Díky tomu jsou lyžařské zájezdy na Stubai nezapomenutelným a zároveň bezpečným zážitkem během vaší zimní dovolené mimo sjezdovky.

HIGHLIGHTS - Tipy na túry
Stubaital nabízí četné skialpinistické výstupy v bezpečném terénu:

ELFERBAHNEN - údolní stanice Elferbahnen k panoramatické restauraci Elfer Agrar nebo k Elferhütte

MILDERAUNALM - Milderaunalm z parkoviště Oberegg přes sáňkařskou dráhu

BRANDSTATTALM - Brandstattalm z parkoviště Josef nebo přes Bichlhof přes sáňkařskou dráhu

SERLESBAHNEN - údolní stanice Serlesbahnen přes údolní sjezd nebo Wassertal k panoramatické restauraci Koppeneck nebo k Ochsenhütte

© Fotografie a obrázky

STUBAI


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto