Lyžování

Stubaiský ledovec / Neustift
S tyrolskou zárukou kvality nabízí 110 km udržovaných sjezdovek pro náročné lyžaře s garancí sněhu od října do června.
25 moderních přepravních zařízení zajistí hladkou přepravu a doveze vás až do výšky 3.150 m n.m. A nezapomenutelné pro vás budou i krásné panoramatické pohledy.
Ne nadarmo je Stubaiský ledovec označován za „Královskou říši sněhu“ - 110 km sjezdovek, 5 kabinkových lanovek, 7 sedačkových lanovek, 9 vleků.

Schlick 2000 – Fulpmes / Telfes
Lyžařské centrum Schlick 2000 ve Fulpmes poskytuje 21 km sjezdovek, 2 lanovky, 1 čtyřsedačkovou lanovku a 6 vleků. „Společenská lyžařská oblast“ s tyrolským Apres Ski v deseti chatách, barech a na horských pastvinách vám dopřeje báječný zážitek. Moderní lanovky vás vyvezou až nahoru do fascinujícího světa hor Kalkkögelu. Z Kreuzjochu se vynoříte v chráněném a vždy zasněženém horském údolí nad Fulpmesem a Telfem. Užijte si rychlosti na 18 km přírodních sjezdovek. Nabízejí se lehké sjezdy pro začátečníky i černé sjezdovky a dlouhé sjezdy pro opravdové mistry a šílence.

Serlesbahnen / Mieders
Zimní oblast Serles v Miedersu je vhodná spíše pro rodinnou zábavu:
lyžařský areál nabízí 1 kabinkovou lanovku, 1 čtyřsedačkovou lanovku a 3 vleky. Vedle 8 km upravených sjezdovek s různým stupněm náročnosti slouží lanovky Serlesbahnen i jako ideální východisko pro lyžařské túry na Jöchl, Blaser a Kalbnjoch s možností sjezdu v hlubokém sněhu.
K zimní nabídce Miedersu patří ale i běžkování na 45 km dlouhých trasách ve výšce 1 600–1 800 m.n.m., stejně tak noční sáňkování na osvětlené sáňkařské dráze.

Lyžařský areál Elfer
Středisko Elfer je ideální oblast pro všechny milovníky lyžování a snowboardu.
Pro lyžaře-začátečníky a rodiny s dětmi jsou určeny spíše cvičné vleky v Neustiftu a Krößbachu, zatímco vynikající sněhové podmínky a nádherná krajina zvou k lyžování, snowboardu, zimním túrám a sáňkování právě zde na Elfer.
Nachází se tu 7 km náročných sjezdovek, 1 lanovka, 4 vleky a noční sáňkařská dráha Noční sáňkování na 8 km dlouhé osvětlené dráze je úžasným zážitkem.
Pro vyznavače paraglidingu a létání na rogalu je Elfer „létací horou“ s vynikajícími startovacími a přistávacími plochami. V létě zase láká Elfer idylickými stezkami na pěší túry, typickými horskými chatami, vzrušujícím šplháním či zdoláváním vrcholů.
www.elfer.at

Lyžování

© Fotografie a obrázky

STUBAI


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto