BIG FAMILY STUBAI SKIZENTRUM SCHLICK 2000
DĚTSKÝ SVĚT VELKÉHO RONA

Objevte zimu společně s BIG Ronem
BIG Ron je doma na mezistanici Froneben lyžařského střediska Schlick 2000. Srandista se o mladé lyžaře stará společně se svým týmem lyžařských instruktorů a supervizorů z lyžařské školy Stubai. Protože i když má BIG Ron nohu ze dřeva, ví toho o lyžování hodně. BIG Ron se stará především o ty nejmenší.

DĚTSKÝ SVĚT
V BIG Family Kinderland, rovném odděleném prostoru poblíž mezistanice Froneben, je speciální vybavení, které dětem usnadňuje učení.
Čtyři kouzelné koberce, dva sněhové kolotoče, týpí, stejně jako slalomové a brankové dráhy zajišťují rychlý úspěch při učení, rozmanitost a zábavu. Vysoce vyškolení lyžařští instruktoři v lyžařské škole Stubai znají nejen nejmodernější technologie, ale také se o děti s velkou trpělivostí starají.
Žádáme o pochopení, že využití dětského areálu kromě soboty je vyhrazeno pouze lyžařské škole Stubai.

BIG RON SI HRAJE A VYHŘÍVÁ MÍSTNOST
Jízda na sněhu vás unavuje. Hrát si v teple, odpočívat nebo jíst lahodné jídlo je přesně ta správná věc!
Hned vedle dětského areálu je herna a rozcvičovna BIG Ron, kde si děti mohou odpočinout od lyžařského kurzu. S láskou se zde starají i o děti již od jednoho roku. To znamená, že rodiče mohou lyžovat v naprosté relaxaci, zatímco jejich děti jsou v dobrých rukou. Soukromá ložnice a relaxační místnost vás zve ke snění. Přebalovací pult k dispozici. Registrace není nutná.

OTEVÍRACÍ DOBA
Neděle až pátek od 9.30 do 15.30 hodin (mezi 12. a 13. hodinou je polední pauza, ale je možné objednat polední péči s jídlem a pitím pro dítě od 3 let). Sobota zavřeno (o vánočních svátcích otevřeno každý den - kromě 1. ledna)
Péče bez oběda:
½ dne 40,00 €
1 celý den 60,00 €
½ dne po nebo před lyžařským kurzem Zwergerl 30,00 €
Dětské mini menu, pití a obědový dozor 10,00 €

Více informací na schischule-stubai.at

© Fotografie a obrázky

STUBAI


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto