Ubytování

POKOJE A HOTELOVÉ APARTMÁNY VE STUBAITALU
Hotel Bergkranz se vyznačuje individuálním komfortem a krásnou, klidnou polohou na horním okraji Mieders. V našich apartmánech a pokojích s polopenzí najdete místo k odpočinku a zároveň si vychutnáte vynikající kuchyni, kterou je naše ubytování ve Stubaitalu známé. Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo si proklikejte naše nabídky.

ZAHRNUTÉ SLUŽBY A VÝHODY
Pokud se ubytujete v našich pokojích a apartmánů, můžete se těšit na řadu zahrnutých služeb - především polopenzi. Ať už ráno u snídaně nebo večer s vícechodovým menu: podáváme to nejlepší, co region může nabídnout. V létě i v zimě navíc těžíte z atraktivních služeb, které z vaší dovolené udělají dokonalý zážitek. Pro vše ostatní jsme vám k dispozici s osobním servisem.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD (2-3 osoby)
Standardní dvoulůžkový pokoj s posezením je vhodný až pro 3 osoby. K vybavení patří sprcha/WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV s plochou obrazovkou, pokojový trezor a balkon s výhledem na Stubaiské hory.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ KOMFORT (2-3 osoby)
Krásný, prostorný dvoulůžkový pokoj Comfort vhodný pro 3 až 4 osoby. Vybavený sprchou/WC (částečně oddělené), vysoušečem vlasů, telefonem, TV s plochou obrazovkou, pokojovým trezorem a balkonem s výhledem na Stubaiské hory.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ SUPERIOR (2-4 osoby)
Krásný, prostorný pokoj typu Superior, ideální pro rodiny nebo ty, kteří chtějí něco trochu většího.
Dvoulůžkové pokoje superior jsou komfortně zařízené a mají krásnou dubovou podlahu. Vybaveno sprchou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV se satelitním příjmem a Sky Sport příjmem, pokojovým trezorem zdarma, balkonem a malým posezením.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ HERZBLATT- & ZIRBENZIMMER (2 osoby)
Útulný dvoulůžkový pokoj s mnoha krásnými detaily. Vybavený sprchou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV s plochou obrazovkou, pokojovým trezorem, posezením a balkonem. Nábytek z voňavého smrkového a borovicového dřeva pro relaxační hodiny ve dvou...

HOTELOVÉ APARTMÁ (až 4 osoby)
Tento vkusně a velkoryse zařízené apartmá nabízí ložnici, samostatnou ložnici s palandou a prostor až pro 4 osoby. Vybaveno předsíní, samostatnou sprchou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV s plochou obrazovkou, pokojovým trezorem a prostorným balkonem.

APARTMÁN ADLERHORST s kuchyní (5-6 osoby)
Veškeré vybavení pro nekomplikovanou dovolenou ve Stubaitalu: Tento 65m² apartmán Adlerhorst nabízí prostor až pro 5-6 osob! Vybavena prostornou předsíní, ložnicí, obývacím pokojem a ložnicí, sprchou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV s plochou obrazovkou, trezorem. 2 balkony s výhledem na pohoří Stubai a masiv Innsbrucku.

APARTMÁN S KUCHYNÍ (až 6 osob)
Tento přízemní apartmán nabízí 75 m² prostoru až pro 6 osob. Tento apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj a kuchyňský kout s odděleným posezením, velkou luxusní koupelnu se sprchou a vanou. Není k dispozici balkon. Tato výbava to ale vynahrazuje velkým komfortem.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Bergkranz***


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto