Popis

Rekreační ubytování pro Vaši relaxační dovolenou!

TOP LAST MINUTE: 08.-11. 03. 2020 a od 15. 03. 2020 - stále ještě volné kapacity ubytování pro vaši dovolenou.

Dům Michein byl původně umístěn v Tamsweger Postplatz. V roce 1982 byl Micheinhof kvůli nedostatku místa v oblasti zemědělství (pastviny atd.) přemístěn mimo centrum města na okraji Tamswegu.
Budova v centru města byla užívána až do roku 1589. V té době určitý Melchior Hullinger, Metzger (1549 až 1586) postavil „nové obydlí a stáj“ poblíž Leisnitzu (potok protékající Tamswegem) „na nové vodě“. Výsledkem bylo, že tuto vlastnost využil Valentin Dreyfuß, který se oženil s dcerou Hullingera. Dreyfuss byl profesorem bílého koželužna, odtud název vedle jména Michein také bílý dárcovský dům. Rodina Dreyfussů (částečně také psaných Tryfueß) provozovala v této budově po celá desetiletí řemeslo bílé koželužny.

Rodina Gappmayerů - Rosemarie, Bernd a děti

Rosemarie
Vyrostla jsem také na farmě v Lungau, pracovala jsem jako květinářka a nyní jsem odborníkem na péči o pleť a matku.

Bernd
Mým hlavním úkolem je v teplárně Tamsweg na výrobu biomasy jako instalatér. Jako částečný úvazek provozuji naši farmu „Michein“ se svou ženou. Ve svém volném čase se věnuji tamswegské hudbě jako trombonista. Od roku 1996 do roku 2000 jsem měl maskota Tamswegera Samsona jako svého otce a dědečka. Předpokladem pro nesení tohoto obra je fyzická konstituce, která umožňuje zkrocení 6,10 metrů vysokého a 88 kg těžkého kolosu.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Ferienbauernhof Michein


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto