Mariapfarr

Mariapfarr / Weißpriach v parku UNESCO Biosphärenpark Salzburger Lungau

Příjemné a slunečné chvíle!

Mariapfarr, nejslunečnější místo Rakouska, leží v parku UNESCO Biosphärenpark Salzburger Lungau v srdci Salcburska. V nadmořské výšce přes 1100 m objevte zimní Mariapfarr / Weißpriach! Lyžařské oblasti Fanningberg, Großeck-Speiereck, Aineck, Katschberg nebo Obertauern jsou ideálními středisky pro všechny generace. Garance sněhu, kryté před větrem.

Středisko Mariapfarr / Weißpraich vám nabízí pohostinnost, pohodu a výborné jídlo na horských chatách, vše, co potřebujete k dokonalé zimní dovolené.

Velký výběr profesionálně upravených běžeckých tratí, v běžeckém centru Langlaufzentrum Mariapfarr-Lignitztal najdete uměle zasněžovanou trať, kde je tuto sezonu nově v nabídce i Laser biatlon.

Mariapfarr má největší síť cest pro nordic walking v Rakousku. Na celkové délce 119 km najdou hosté patnáct výborně značených tras různé délky. Na těchto romantických cestách je hodně k objevování: kostely, muzea, zámky, zříceniny a mnoho dalšího.

Jedinečnou relaxaci si můžete dopřát v moderním wellness centru Vital- und Wellnesscenter „SAMSUNN“. Odpočiňte si ve finské sauně, bylinné sauně, v zážitkových saunách „Spící obr“ nebo „Křišťálový dóm“, v parní lázni, vířivce, infrasauně. Vedle kosmetického salonu máte k dispozici tým profesionálních fyzioterapeutů. Načerpejte energii a posilněte tělo ve fitness centru SAMSUNN SPORT.

Mariapfarr je velmi slunečné místo, málokdy se stane, že slunce alespoň na chvíli nevyjde. Z tohoto důvodu nabízí spousta ubytovatelů „garanci slunečného počasí“. V případě, že slunce v určitý den nevyjde alespoň na minutu, obdržíte buď poukaz na přenocování zdarma v příští sezóně, nebo vstup do wellness centra SAMSUNN.

Další informace:
Tourismusverband Mariapfarr
Am Weiher 175
A-5571 Mariapfarr
Tel: 0043 6473 8766
Fax: 0043 6473 8766-32
E-mail: mariapfarr@lungau.at
Web: www.mariapfarr.at

Mariapfarr

© Fotografie a obrázky

SALZBURGER LUNGAU


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto