Prožijte krásnou zimní dovolenou v nejslunečnějším areálu Korutan!

Prožijte krásnou zimní dovolenou v nejslunečnějším areálu Korutan!

Vítejte v prázdninové oblastir
Villach - Faaker See - Ossiacher See
Čtyři oblasti plné dobrodruštví- jedinečný pocit naplněné dovolené.


Náš prázdninový region stojí za návštěvu kdykoli během roku. Na jaře, v létě a na podzim můžete s Erlebnis CARD prozkoumat jedinečná místa. Zima také nabízí mnoho rozmanitosti - například Gerlitzen Alpe nebo Dreiländereck kde si dopoledne užíváte jedinečné chvíle na lyžích a odpoledne si jdete odpočinout do termálních lázní se sníženým vstupem, do KärntenTherme.

Kouzelná zima

Kouzelná zima

Vyražte na čerstvý vzduch! Zažijte souznění s přírodou, osvoboďte se od každodenních starostí a překonejte své osobní hranice. V regionu Villach se stanou nesčetné sportovní příležitosti vaším potěšením - dovolená v srdci Korutan je jednoduše nezapomenutelná.

Zima

Lyžařská střediska Gerlitzen Alpe a Dreiländereck zaručují kouzlo sjezdovek a jejich sjezdovky nabízejí ty nejlepší příležitosti pro začátečníky i profesionály.
Každý, kdo nelyžuje, si může užít procházky, běh na lyžích nebo sáňkován v přírodním parku Dobratsch. Nebo si můžete užít pohostinnost hotelu přímo ve Villachu.

Erlebnis CARD

S kartou Erlebnis CARD si můžete každý den užít spoustu nezapomenutelných prázdninových okamžiků v srdci Korutan. A je to zcela zdarma! V jedinečném horském a jezerním prostředí na jihu Rakouska můžete očekávat četné zimní zážitky pro malé i velké, nevšední chvíle potěšení a mnoho dalších aktivit - také mimo sjezdovky.

Villach

Villach

Město Villach, situované na pláni u soutoku řek Drau a Gail, blízko pohoří Karavanek na jihu a pohoří Nockberge na severovýchodě, se řadí mezi >nejatraktivnější města Korutan.r> Názvy míst - jako Villach samotný a jeho předměstí Vassach, Fellach a Pogöriach - jsou důkazem slovanského původu. Později ve středověku podlehly německému vlivu rodů Diedrichsteinů a jiných. Jejich příslušníci zde postavili město, aby využili jeho vzrůstající důležitosti coby obchodního centra.
Pozice Villachu jako hlavní železniční a dálniční křižovatky je sice slabší, ale středověké a renesanční budovy jsou přesvědčivým důvodem k jedno- či dvoudenní návštěvě.
Noční život ve Villachu je také lepší než ve větším Klagenfurtu. Město zároveň představuje dobrou základnu k výpravám do okolních hor a k jezerům. Příležitost k pěknému výletu skýtá Schloss Landskron, na severním okraji Villachu, stejně jako hora Dobratsch a těžební důl Terra Mystica v Bad Bleibergu. Moderní lázeňské rekreační středisko Warmbad Villach, 3 km jižně od města, nabízí celou řadu bazénů a sportovních aktivit.


© Fotografie a obrázky

Region Villach - GERLITZEN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto