NOVINKY


NOVINKA: Kombinovaná lanovka s kabinkami a sedačkami Rittisbergbahn je flexibilní lanovka, která je zcela přizpůsobena vašim potřebám.

10místné kabinky a 6místné sedačky
Díky nové kombinované lanovce si můžete v zimě užít zcela novou škálu volnočasových aktivit: noční sáňkování na Rittisbergu je nyní možné i na vlastních saních. K chatám s obsluhou vedou zasněžené zimní turistické stezky a nová vysokohorská běžkařská trasa ohromí úchvatným panoramatem. Při lyžování na Rittisbergu se můžete s rodinou vyvézt na nejdelší pohádkovou sjezdovku v Rakousku.

Noční sáňkování na Rittisbergu na osvětlené trati Od 26. prosince 2023
Noční sáňkování na Rittisbergu je zábavou pro celou rodinu. U dolní stanice nastoupíte na Rittisbergbahn, která vás vyveze na horu. Sáně můžete snadno přepravovat v jedné z kabinek pro 10 osob. Pokud s sebou nemáte vlastní saně nebo podsedák, můžete si je za poplatek zapůjčit. Vaše cesta do údolí začíná ve výšce 1500 m nad mořem na 3,5 km dlouhé noční sáňkařské dráze.

Novinka: Vysokohorská běžkařská trať Rittisberg 1500 s panoramatickými výhledy
Nová kombinovaná lanovka nyní umožňuje také běžecké lyžování na Rittisbergu. Rittisbergbahn vyjedete jednou z gondol pro 10 osob k horní stanici. Zde začíná 5,2 kilometru dlouhá vysokohorská okružní běžkařská trasa. Její nadmořská výška mezi 1500 a 1600 m nad mořem vám vždy nabízí úchvatný výhled na masiv Dachsteinu, Radstädter Tauern a Ennstal. Vysokohorskou běžkařskou trať můžete využít k proběhnutí zasněženými zimními lesy v bruslařském i klasickém stylu.

NOVINKY


Lyžování na Rittisbergu v Ramsau am Dachstein
Ramsau am Dachstein je jižní balkon Alp. Zde lyžujete na nejslunnějších sjezdovkách v Rakousku. V Rittisbergu trénují také profesionálové z celého světa. Jako zkušený lyžař máte k dispozici středně těžké i náročné sjezdovky.
Rodinný lyžařský areál Ramsau am Dachstein – ideální pro nejmenší i největší
Cvičné vleky se svými širokými sjezdovkami, zasazené na náhorní plošině Ramsau, jsou v ideální nadmořské výšce 1100 až 1300 m. Jsou snadno zvladatelné a snadno dostupné. Na návštěvníky čeká široký prostor plný zážitků, orámovaný nádhernými zasněženými horami. Lyžařská oblast Ramsau boduje infrastrukturou, která splní všechna vaše přání. A s mírnými cenami speciálně přizpůsobenými rodinám nabízí cenově dostupné lyžařské a zimní možnosti pro každého.

Pohádková sjezdovka
Mluvící obři, trpasličí vesnička a pohádková trasa tři kilometry: dobrodružné svahy Kalis bodují širokými, rovnými a slunnými svahy. Vždy se setkáte s maskotem Kali, který doprovází děti na prvních zatáčkách na sněhu. Objevte dobrodružné svahy Kalis – lyžařskou zábavu pro celou rodinu.

NOVINKY

© Fotografie a obrázky

RAMSAU AM DACHSTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto