OBLAST

Nechte se zlákat na dovolenou na lyžích, běžkách nebo na procházky zimní zasněženou krajinou. V této krásné oblasti oceníte krásu přírody při výletech na sněžnicích, sáňkování a i na výletech na skialpech. I při romantické jízdě na saních s koňským spřežením budete okouzleni pohádkovou krajinou oblasti Ramsau.

Vysoký standard ubytovacích kapacit s velkolepou wellness oázou, tradiční pohostinnost horských chat, které nabízí rakouské speciality a snadná dostupnost lyžařské oblasti Ski Amadé – to jsou přednosti lyžařského areálu Ramsau am Dachstein!

„Nejslunečnější lyžařské louky Rakouska“ jsou oblíbeným místem pořádání mistrovství světa. Dozajista nadchnou všechny lyžaře a snowboardisty. Celá oblast zahrnuje okolo 200 km běžeckých tratí a 16 vleků na náhorní plošině a na Dachsteinském ledovci.

Ramsau – oblast, která neztratila šarm ani lesk z dob konání Mistrovství světa!
Tato oblast si stále uchovává svůj šarm a příjemnou pohostinnost, stejně jako v předešlých dobách. Jedinečná rekreační oblast vám nabízí dovolenou na třech rovinách.

Malebné přírodní pozadí impozantního pohoří Dachsteinu v nadmořské výšce 2.700 m, lyžařský region dosahující výšky 1.700 m a náhorní plošina Ramsau ve výšce 1.200 m vám poskytnou jedinečnou dovolenou se spoustou zábavy a se stoprocentní jistotou sněhu. Když jinde stráně v údolí zejí prázdnotou a touží po sněhové na dílce, zde v Ramsau am Dachstein, se vše třpytí sněhobílou pokrývkou.

OBLAST

Dovolená ve sluneční záři
Na Ramsauské slunné plošině vládnou zářivé sluneční paprsky. Díky Dachsteinskému masivu se sluneční záře odráží od sněhobílých stěn a rozehrává nádhernou barevnou hru světel.

Všude se třpytí zářivé krystalky sněhové pokrývky a zářivě prostupují vaší duší. Pobyt v této nedotčené čisté přírodě blahodárně působí na všechny vaše smysly.

Sport & pohyb
Ramsau am Dachstein je prostředí, kde se potkávají jak vrcholoví sportovci, tak amatérští rekreační nadšenci. Všechny spojuje láska ke sportu a nadšení pro pobyt v přírodě, ať již na lyžích, saních nebo při procházkách zimní krajinou.

Top Destinace nabízející spoustu možností k zimním aktivitám.
3 lyžařské areály:
Rittisberg (1500 m),
Türlwand (1700 m n.m.)
Dachsteinský ledovec (3000 m)
se zárukou naprosté jistoty sněhu a množstvím sjezdovek všech druhů obtížností pro začátečníky i pro zkušené lyžaře.
Upravované sjezdovky a široké, slunné svahy garantují lyžování pro celou rodinu.
Oblast Ramsau am Dachstein je součástí lyžařského území „4-Berge-Skischaukel“, která spojuje nejznámější lyžařské destinace se širokou nabídkou zimních sportů (Ramsau am Dachstein – Schladming – Haus im Ennstal – Rohrmoos – Pichl/Reiteralm).
Fanoušci sáňkování si vychutnají jednu z nejkrásnějších přírodních sáňkařských drah z celého regionu Dachstein-Tauern. 3,5 km dlouhá, osvětlená dráha na Rittisbergu kam vás pohodlně vyveze 4sedačková lanovka.

OBLAST

© Fotografie a obrázky

RAMSAU AM DACHSTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto