LYŽOVÁNÍRÁJ PRO KAŽDÉHO ZIMNÍHO SPORTOVCE LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING V SACBURSKU

Když se ráno na stromech odráží sluneční paprsky a čerstvě upravené sjezdovky vypadají jako nově rozbalený koberec, pak víte, že nastal váš čas pro lyžařské zážitky a vaše lyžařská dovolená může začít. Ze shora vypadá krajina, jako by byla zabalená do vaty. Jakmile jste v nejvyšším bodě, jsou vašimi startovními rozhodčími Dachstein a Radstadtské Taury. Jen co si vychutnáte jízdu carvingových oblouků dolů do údolí do Altenmarktu nebo Radstadtu, uvědomíte si, že jste v lyžařské síti Ski amadé a to je čirý balzám pro srdce každého lyžaře! Lyžování a snowboarding v nádherném regionu v Pongau vám rozjasní duši. Na lyžařské dovolené v Radstadtu můžete očekávat:

... rodinný lyžařský areál
... ideální výchozí bod pro objevování dalších lyžařských oblastí ve Ski amadé
... pestrou zimní dovolenou se skvělou lyžařskou zábavou
... sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře a snowboardisty
... kulinářské zážitky v lyžařských chatách

Lyžařský areál Radstadt-Altenmarkt, uprostřed lyžařské sítě Ski amadé, je velmi oblíbený, jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušené lyžaře a snowboardisty. Lyžařský region je ceněn pro svou přehlednost, široké sjezdovky a krátké čekací doby u vleků. Ve Ski amadé jste jako nadšenci zimních sportů v dobrých rukou a užíváte si bohatství 760 km sjezdovek, které vám žádný jiný alpský region v této kompaktní podobě nenabízí. Mnoho známých lyžařských areálů, jako jsou Flachau, Reiteralm nebo Zauchensee, je od Radstadtu vzdáleno méně než 20 km a jsou zahrnuty do vícedenního skipasu.

LYŽOVÁNÍKDE TRÁVÍ ZIMNÍ DOVOLENOU RODINY & MILOVNÍCI LYŽOVÁNÍ
LYŽAŘSKÁ OBLAST RADSTADT-ALTENMARKT


Co může být v zimě hezčí, než strávit čas s celou rodinou na svahu! - Rodiče si užijí carving na širokých svazích, děti si vyzkouší zábavný svah a park pro začátečníky a všichni se těší na lahůdky v horských restauracích. Lyžařský areál Radstadt-Altenmarkt je skutečným „zasvěceným tipem“ pro rodiny a rekreační lyžaře. Známá lyžařská oblast Ski amadé vám navíc nabízí jedinečnou lyžařskou zábavu na 760 kilometrech sjezdovek od Salcburska až po Štýrsko: sjezdovky s mírným sklonem, sjezdovky FIS, snowparky, cvičné louky, rozsáhlé svahy s hlubokým sněhem a mnoho dalšího. - od vrcholků alpských velikánů až po hranici lesa – naleznete zde vše.

LYŽOVÁNÍ

© Fotografie a obrázky

RADSTADT - Ski Amadé


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto