Ubytování

Apartmány pro vaši dovolenou v Radstadtu
V našem kompletně zrekonstruovaném statku nabízíme 11 útulných prázdninových apartmánů pro 2 až 7 osob. Díky rustikálnímu vybavení se budete okamžitě cítit jako doma a užít si svou dovolenou na statku v Radstadtu v Salcbursku naplno. Na výběr je 6 různých typů apartmánů:

Apartmán typu A
2 - 4 osoby, přibližně 40 m²
1 ložnice, jídelna, sprcha, WC, předsíň, rozkládací gauč, kabelová televize, připojení k internetu, ložní prádlo, osušky a ručníky, kuchyň s kompletním kuchyňským vybavením: elektrický sporák, lednička, myčka, kávovar, nádobí, jídelní kout.
Nově zrekonstruovaný na jaře 2013

Apartmán typu B
3 - 4 osoby, přibližně 45 m²
2 ložnice, útulný obývací pokoj s kuchyní, sprcha, WC, předsíň, balkon, kabelová televize, připojení k internetu, ložní prádlo,osušky a ručníky, kuchyň s kompletním kuchyňským vybavením: elektrický sporák s troubou, lednička, myčka, kávovar, nádobí, jídelní kout.
Nově zrekonstruovaný na jaře 2013

Apartmán typu C
4 - 6 osob, přibližně 80 m²
3 ložnice, obývací pokoj s kuchyní, 2x sprcha, 2x WC, balkon, rozkládací gauč, kabelová televize, připojení k internetu, podkroví, ložní prádlo, osušky a ručníky, kuchyň s kompletním kuchyňským vybavením: elektrický sporák s troubou, lednička, myčka, kávovar, nádobí, jídelní kout.
Nově zrekonstruovaný na jaře 2013

Apartmán typu D
4 - 6 osob, přibližně 70 m²
3 ložnice, jídelna, předsíň, 2 koupelny, 2 toalety, balkon, střešní terasa 20m², 2x kabelová televize, připojení k internetu, ložní prádlo, osušky a ručníky, kuchň s kompletním kuchyňským vybavením: elektrický sporák s troubou, lednička, myčka, kávovar, nádobí, jídelní kout.
Nově zrekonstruovaný na jaře 2013

Apartmán typu E
3 - 4 osoby, přibližně 45 m²
2 ložnice s TV, obývací pokoj s kuchyní, šatník, sprcha, samostatná toaleta, balkon, posezení , připojení k internetu, 2x kabelová televize, ložní prádlo, osušky a ručníky, kuchyň s kompletním kuchyňským vybavením: elektrický sporák s troubou, lednička, kávovar, myčka, nádobí, jídelní kout.

Apartmán typ F
4 - 6 osob, přibližně 63 m²
2 ložnice s TV, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, šatník, 2x sprcha / WC, balkon, 3x kabelová televize, připojení k internetu, ložní prádlo, osušky a ručníky, kuchyň s kompletním kuchyňským vybavením: elektrický sporák s troubou, lednička, kávovar, myčka, nádobí, jídelní kout.

Schoberhütte na Gnadenalm poblíž Obertauernu
Úžasné dny uprostřed přírody
Sníte o dovolené v alpské chatě s veškerým komfortem? Pak jste přesně na tom správném místě v - Schoberhütte v oblasti alpských pastvin Gnadenalm. Naše alpská chata s útulným alpským vybavením se nachází jen 3 km od Obertauernu - na klidném a idylickém místě.

Unikněte stresu a hektickému tempu každodenního života.

Typ apartmánu 103
kompletní alpská chata
max. 18 osob
velký pokoj, kuchyň, 8 ložnic, obývací pokoj, předsíň, 5 x sprcha / WC, sauna, terasa

Alpská chata byla vyrobena z biologické konstrukce se spoustou dřeva a s velkým důrazem na detail. Chata je komfortně vybavena elektrickým sporákem, lednicí, myčkou, nádobím, povlečením, rádiem, satelitní TV, WiFi, saunou a balkonem. Užijte si příjemné setkání na terase orientované na jih s nádherným výhledem na horské panorama.

Tajný tip pro rodiny, skupiny, kluby a individualisty
Naše Schoberhütte je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi, klubové výlety, klubové výlety a pro lidi, kteří hledají něco zvláštního. Zážitek pro děti: velké dětské hřiště, všude kolem Gnadenalm.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Apartpension Schobergut


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto