OBLASTOBKLOPENI HORAMI ZIMNÍ DOVOLENÁ V RADSTADTU

Bez ohledu na to, zda jde o hory, kuchyni, sport nebo historické kouzlo - malé zasněžené městečko uprostřed hor potěší vaše srdce svou všestranností: ať již vyrazíte na lyžařskou dovolenou na carving na široké sjezdovky ve Ski amadé, nebo na běžky na nádherné běžecké tratě, či na procházky kolem historických městských hradeb a do útulných tradičních hostinců, všude se setkáte se srdečnou pohostinností a krásným příjemným prostředím. Vaše dovolená v Radstadtu se stane nezapomenutelnou vzpomínkou. Vítejte na horách a nechte se hýčkat!

Obraz Radstadtu, zasněžená krajina, modrá obloha a křišťálově čistý vzduch - tvoří jedinečné prostředí properfektní a nezapomenutelnou zimní dovolenou.

Na romantiky již čekají romantické zimní procházky, projížďky v kočáře idylickou panenskou přírodou. Ti, kteří přijíždějí za zábavou rozhodně nebudou zklamáni! - Buď můžete vyrazit na kluziště, na curling nebo vyzkoušet zimní projížďku na koni.

Bíle třpytící se stráně, perfektně upravené sjezdovky a dobrá infrastruktura - vám dopřeje neomezené lyžování ve Ski Amadé. Areál je vhodný především pro rodiny s dětmi, protože je vybaven moderními lanovkami a vleky a pyšní se širokými sjezdovkami. Kdo miluje rozmanitost, tak je zde na správné místě. Dobře organizovaná síť skibusů vás zdarma přepraví k lanovkám do nedalekých lyžařských středisek Zauchensee, Flachau, Reiteralm a Obertauern. Amadé nabízí celkem 860 km sjezdovek s 270 vleky - a to vše v rámci 1 skipasu!

Pohostinnost
V srdci Salcburského sportovního světa, má pohostinnost velkou tradici. Radstadt uchvátí každého návštěvníka svým historickým charakterem a jedinečnou přírodní krásou svého okolí. Středověké městečko s 5000 obyvateli leží v nadmořské výšce 856 metrů, 70 kilometrů jižně od Salcburku. Radstadt je místo s bohatou historií. V roce 1289 získal Radstadt vzhledem ke svému strategickému významu status města. Skutečnost, že je Radstadt historický klenot, dokazují i historické památky, k nimž patří například Ševcovská věž, městský farní kostel, Loretánský kostel, Kapucínský kostel s hrobkou nebo městské hradby s hradebními baštami.

Kouzelný advent
Předvánoční období adventu ve městě Radstadt má zvláštní atmosféru. Vánoční trh na náměstí, procházky s pochodněmi podél osvětlených hradeb, kde jsou vystaveny Jesličky vám připomenou smysl těchto svátků.

OBLAST

© Fotografie a obrázky

RADSTADT - Ski Amadé


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto