Popis

Hotel Sonnblick **** v Pitztalu, na střeše Tyrolska
Přínosný, nekomplikovaný, individuální a osobní. Děkujeme, že s námi chcete strávit svůj drahocenný čas. Dům plný tradice, pohostinnosti a tepla. Náš rodinný 4hvězdičkový hotel Sonnblick se nachází v fantasticky krásných horách Pitztalu v nadmořské výšce 1616 m v malé horské vesnici Plangeross v obci St. Leonhard.
Daleko od shonu každodenního života, zažijete v našem hotelu v Pitztalu relaxační hodiny a dostatek prostoru, a splňte si tak svůj vlastní prázdninový sen.

Chceme abyste se v našem hotelu cítili dobře
V našem hotelu v Pitztalu bydlíte v útulných a moderních pokojích s ničím nerušeným výhledem na pravděpodobně nejkrásnější konec údolí na světě. Fascinující tyrolské hory vám leží u nohou. Zakládáme si na útulném alpském stylu. Zde můžete relaxovat a užít si dovolenou v hotelu v Pitztalu!

Sonnblick je čtyřhvězdičkový hotel v Pitztalu a váš dočasný domov pro bezstarostné dny prázdnin. Hotel byl v posledních letech pečlivě renovovaný a modernizovaný a díky tomu vám nabízíme hotelový komfort uprostřed nádherné přírody Pitztalu.

Pohostinství je naší nejlepší tradicí.
Náš dům - váš čtyřhvězdičkový hotel v Pitztalu - se vyznačuje útulností, příjemnou obsluhou a kulinářskými specialitami. Ráno můžete očekávat bohatou snídani formou bufetu se vším, co potřebujete pro dobrý začátek dne. Večer podáváme 5chodové menu dle vašeho výběru s tradičními delikatesami a delikatesami z mezinárodní kuchyně. A na večeři ve zvláštní atmosféře doporučujeme návštěvu naší dobrodružné restaurace Bergwerk, která sousedí s hotelem.

Stojíme za naším hotelem jako rodina.
Jemně dospělá, rodinná atmosféra, alpská elegance a spousta útulnosti. Naše rodina již ve třetí generaci podniká srdcem a duší. Vždy se snažíme naše hosty maximálně rozmazlovat a žít ze dne na den známou tyrolskou pohostinností. Jsme šéfové Alexandra a Willi, juniorská šéfka Michelle s partnerem Jonathanem a starší šéfové Maria a Hanspeter.

Těšíme se, až vás poznáme!
Vaše hostitelská rodina RainerSlužby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Sonnblick ****


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto