Novinky


NOVINKA // ONLINE PRODEJ SKIPASŮ NA PITZTAL GLACIER & RIFFLSEE
V online obchodě se skipasy získáte vždy nejlevnější cenu skipasu. Zajistěte si až MINUS 30 %!
www.pitztaler-gletscher.ltibooking.com

Hochzeiger Open-Air: WANDA

Žhavý pop, vytříbený rock 'n' rollem, s nádechem indie rocku: vídeňská kapela WANDA se stala nedílnou součástí hitparád – a 9. prosince zaútočí na pódium v Pitztalu. Na Hochzeigeru Open-Air se mladí kolem zpěváka Marca Wandy rozehřívají písněmi jako „Bussi Baby“, „Niente“ a „Ciao!“ na párty ve 2000 metrech hned vedle mezistanice. Mimochodem, oni sami svůj styl popisují jako „pop music with amore“. Koncert začíná ve 14 hodin, předtím naladí DJ Ö3 a následuje after-show party.
Vstup je zdarma s platným skipasem (54 eur). Každý, kdo si rezervuje v e-shopu, může zajistit slevy.
Nebo strávit celý víkend v Pitztalu? Cenově dostupný balíček se dvěma noclehy, 2denním skipasem a samozřejmě návštěvou koncertu je k dispozici již od 145 eur na osobu. Mimochodem: Plánovaný začátek sezóny na Hochzeigeru je 1. prosince.

NOVÝ GLACIER EXPRESS
BEZPEČNĚ A VÍCE POHODLÍ VE SVĚTĚ PITZTAL GLACIER

Od léta 2022 vás nové horské metro bezpečně a pohodlně dopraví do jedinečného ledovcového světa Pitztal. Nový Gletscherexpress vyrazil na svou první cestu 15. července 2022. A přináší s sebou výrazně vyšší úroveň jízdního komfortu. Důraz je kladen na jízdní komfort, energetickou účinnost a design. Ale to je jen jedna z mnoha inovací: Přesvědčte se sami!

Ski- a Boardercross park– každou sobotu
Je jedno zda na lyžích či na snowboardu - čekají na vás strmé zatáčky, vlnění, překážky, závratná rychlost a v každém případě zábava. Cross Park je otevřen pro začátečníky i zkušené každou sobotu. Cena: tři hodiny15 EUR. 800 m dlouhá dráha vedle Cross Parku je vyhrazena pro mezinárodní týmy, připravující se na novou sezónu.

„Spielplatz Schnee“- sněhové hřiště v rodinné lyžařské oblasti Hochzeiger
Lyžařská škola Hochzeiger vytvořila perfektní nabídku pro rodiny s předškoláky. Lyžařský výcvik pro děti ve věku tří až šesti let, je veden hravou formou. Vzhledem k tomu, že mladší děti nevydrží lyžovat po celý den, výcvik zahrnuje i hraní na sněhu. Spolu s profesionálními lyžařskými instruktory a dvouma maskoty Pitzi a Grach zažijou děti koulovačku, stavění sněhuláků nebo sáňkování a další zábavu v ZirbenPark. Kromě toho vaše děti získají dokumentaci, kde budou jejich pokroky zapsány a na které budou moc navázat v příštím roce. Cena 3 dny 201 EUR.

Novinky

Rodinný lyžařský areál – vítěz pro rodinnou dovolenou
Co je dobré vědět: Pitztal prošel kontrolou kvality, a byl vyhodnocen jako „zaručeně ideální oblast pro rodinnou dovolenou“. Pitztal pro rodiny s dětmi přináší vhodné svahy pro lyžování, sportovní školy, speciální dětské lyžařské kurzy, zařízení pro péči o malé děti od 0 do 3 let, praktické úschovny lyží, rodinné sazby, nevšední zážitky atrakce. V neposlední řadě: nejlepší ubytování pro rodiny s dětmi.

© Fotografie a obrázky

PITZTAL


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto