PITZTAL WILD FACE - EXTRÉMNÍ FREERIDE NA LEDOVCI PITZTAL
17.03.2023 – 19.03.2023
Místo: Pitztalský ledovec a Rifflsee
Pitztal Wild Face je měřený závod, který se neposuzuje podle ujeté čáry, jak je obvyklé na akcích Freeride World Qualifier. Pojede se soutěžní jízda na severní stěně Mittagskogel a zúčastnit se může 120 jezdců plus 5 loňských vítězů. Startovní čísla budou přidělena na Srazu jezdců po povinné kontrole trati den předem. Existují 4 různé kategorie: lyžaři muži a ženy a muži a ženy na snowboardu. Od roku 2013 se Pitztal Wild Face koná pod záštitou Freeride World Tour jako soutěž Freeride World Qualifier.

Pitztal Wild Face je 2hvězdičkový kvalifikační závod Freeride World Tour, ale je výjimkou kvůli svému neobvyklému formátu. V závislosti na kategorii a umístění mohou lyžaři a snowboardisté, stejně jako ženy na lyžích a snowboardu, sbírat body do série Freeride World Qualifier, které potřebují k tomu, aby získali startovní místo v kvalifikačních soutěžích s vyšší kategorií hvězd a byli nejlepší. Ti nejlepší budou mít možnost zúčastnit se Freeride World Tour pro lyžaře nebo snowboardisty z jedné zimní kvalifikační série v následujícím roce. Svým mimořádným formátem závodu je Pitztal Wild Face jedinečný v řadách závodů Freeride World Qualifier. Jezdí se pouze na čas a ne, jak tomu bývá zvykem, umístění určují rozhodčí přidělující body.
Více informací o trase a registrace >> www.pitztal-wildface.com

SHRED DAYS AT X PARK
01.04.2023 – 22.04.2023
Místo: X Park
Každá sobota se nese pod heslem VÍC NEŽ JEN ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ!
Více informací: Shred Days 2023
https://www.pitztaler-gletscher.at/pitztaler-gletscher-und-rifflsee/service-und-infos/events/event-detail.html?id=90

VERTIKÁLNÍ LEDOVCE 3440
Do kavárny 3 440
29.04.2023
Místo: Pitztalský ledovec
Glacier Vertical 3 440
Více informací: Glacier Vertical https://www.pitztaler-gletscher.at/pitztaler-gletscher-und-rifflsee/service-und-infos/events/event-detail.html?id=87

© Fotografie a obrázky

PITZTAL


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto