Popis

Vítejte v Neue Post
V našem Neue Post ve Zwieselsteinu najdete obzvláště pěkné místo, kde strávit vzácné dny dovolené v Ötztalu. Idylická vesnička Zwieselstein leží na křižovatce tří nádherných lyžařských a turistických oblastí: Sölden, Obergurgl a Vent. Ideální místo k prozkoumání mnoha možností Ötztalu a k tomu, abyste nechali každodenní život daleko za sebou - léto i zimu.
Jako rodinný hotel klademe velký důraz na to, abychom našim hostům umožnili prožít odpočinkovou dovolenou – s nezapomenutelnými okamžiky a krásnými vzpomínkami.
Těšíme se na vás! Vaše rodina Streiter

Přijeďte – užijte si – vraťte se – vaše dovolená v Ötztalu
Ötztal inspiruje fantastickou přírodou, impozantními horskými štíty a nejlepšími lyžařskými oblastmi vůbec. Přímo uprostřed najdete náš Neue Post, rodinný, útulný hotel, který se zaměřuje na pohodu, zábavu a relaxaci.

Turistika, hory, lyžování, kulinářské lahůdky a wellness...
...to vše a mnohem více najdete během dovolené v našem Neue Post ve Zwieselsteinu. Nacházíte se přímo uprostřed jednoho z nejkrásnějších údolí v Rakousku – Ötztalu s neuvěřitelnou rozmanitostí dovolené. Vychutnejte si kulinářské lahůdky z naší skromné kuchyně a odpočiňte si v naší malé, ale pěkné oáze pohody.

Ötztal – údolí rozmanitosti

Dobrodružství, hory, turistika, lyžování a mnoho dalšího
Prázdninový region Ötztal s fantastickými horami 250 třítisícovek je údolí plné rozmanitosti a přitažlivosti. Ötztal nabízí prvotřídní zážitky z hor a přírody a nabízí nepopsatelnou rozmanitost nabídek dovolené pro celou rodinu - letní i zimní. A náš Hotel Neue Post ve Zwieselsteinu je obzvláště pěkné místo, kde si můžete užít nádhernou dovolenou v Ötztalu!

Zwieselstein - Sölden - Oetztal
Zwieselstein - malá čtvrť Sölden - se nachází tam, kde se údolí "zwieselt" (rozděluje). Toto idylické městečko se nachází jen kousek od Söldenu a pár kilometrů od Obergurglu/Hochgurglu na jedné straně a Ventu na straně druhé na křižovatce tří nádherných turistických a lyžařských oblastí. Klidný, venkovský charakter, rustikální dřevěné domy, levné ubytování - to jsou hlavní rysy městečka Zwieselstein. S nadmořskou výškou 1 470 m je Zwieselstein ideálním výchozím bodem pro rušnou dovolenou v Ötztalu. Každý den si můžete vybrat, co chcete - fandění, shon, veselí nebo spíše turistika s lyžemi i bez nich v poklidném klidu...

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Neue Post ***


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto