Popis

VÍTEJTE V HOTELU ALPENFRIEDE

Váš 4hvězdičkový hotel přímo na sjezdovce
Srdečný "Servus" ze Sölden-Hochsölden! Tady nahoře, ve výšce přes 2000 metrů nad mořem, obklopeni těmi nejkrásnějšími sjezdovkami v prašanu a ledovcovými štíty, jsme pro vás vytvořili místo touhy. Pokud milujete lyžování stejně jako my a oceňujete vřelou prázdninovou atmosféru a pohodlí 4hvězdičkového hotelu, pak jste na správném místě.

» Jednou Alpenfriede. Vždy Alpenfriede. S námi bude vaše dovolená na lyžích opravdovým zážitkem v pravém slova smyslu. «

Těšte se na 100% spolehlivost sněhu od prosince do dubna a na místo, které nemůže být dokonalejší. Hotel Alpenfriede se nachází nejen přímo na sjezdovce, ale přímo uprostřed lyžařské oblasti Sölden-Hochsölden. Štěstí na dvou lyžích je u nás vždy jen pár kroků. Stejně jako čistá relaxace v našem tyrolském Badlu. Nebo se usaďte a odpočívejte na pravděpodobně nejkrásnější sluneční terase v Ötztalu.


ČISTÉ POTĚŠENÍ Z LYŽOVÁNÍ, VELMI POHODLNÉ
Naše nová lyžařská stodola hraje všechny kousky: vaše lyže, lyžařské boty, helmy a hůlky jsou zde v nejlepších rukou. Vaše osobní vyhřívaná skříňka udrží vaše vybavení přes noc v bezpečí. A pak: Rychle vyrazte na svahy! Je to přímo před naší lyžařskou stodolou.

CHVÍLE TICHA A ŠTĚSTÍ
Dávno předtím, než byl wellness vůbec vynalezen, znali Tyrolané nejlepší způsob relaxace. Obklopeni lesem a senem, s výhledem na hory, si můžete vychutnat krásu okamžiku v našem "Tiroler Badl". Včetně sauny, parní lázně, infračervené kabiny a mnoho dalšího.

TAK BLÍZKO NEBE
Čím vás můžeme rozmazlit? Třeba sklenkou dobrého vína? Nebo šálkem kakaa? Na naší sluneční terase se žije skvěle. Užijte si pozorný servis našeho týmu Alpenfriede, nádherný výhled na hory a bezstarostné hodiny na Ötztalském slunci.

JAKO DOMA. JEDINĚ KRÁSNĚ.
Každý z našich pokojů je zařízen s velkým důrazem na detail. Tady dotek alpského kouzla, tam pořádná porce pohodlí – a všude spousta pohody. S námi v hotelu Alpenfriede v Hochsöldenu jsou dny prostě fantastické a noci úžasně relaxační.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Alpenfriede


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto