Obertilliacher Bergbahnen
Rodinný lyžařský areál Golzentipp – slunečný a rozmanitý

K tomu, abyste trefně popsali rodinný lyžařský areál Golzentipp v Obertilliachu, stačí tři slova: rodinná, slunečná a rozmanitá.

Lyžařská oblast Golzentipp-Obertilliach je skutečným rájem zejména pro rodiny. Dva vleky v bezprostřední blízkosti obce jsou ideální pro první kroky na sněhu. Lyžování si zde užije každý začátečník, ať už dítě nebo dospělý a brzy bude chtít jít výš. A toto lyžařské středisko má ještě pár výhod, které je potřeba zmínit. Lyžařský areál má zasněžovací systém, který je v případě potřeby schopen aktivně podporovat Mother Holle. Ceny vleků jsou mírné a daleko od astronomických částek ve velkých lyžařských areálech. Svůj den lyžování zde tedy můžete začít se spoustou zábavy.

Co je dobré vědět: Skibus vás i celou rodinu doveze k lanovce v Obertilliachu. Veškeré informace a jízdní řády najdete na internetu.

Novinka od zimy 2022/23:
Dětský areál u vleku Himbeergoll, kde se také nachází sraz lyžařské školy, a rodiče mohou z terasy Almfamily Hotel Scherer relaxovat a pozorovat své děti při prvních zatáčkách. Velký vstupní oblouk ukazuje z dálky vstup do nového dětského zážitkového areálu v Obertilliachu. Vlnový běh, řada skoků, figury jako indikátory křivek a mnoho dalšího. Samostatná dětská dráha u cvičného vleku také zlepšuje přístup pro nejmenší.
Úschovnu lyží najdete přímo u dolní stanice kabinkové lanovky.

FAKTA o rodinném lyžařském areálu Obertilliach-Golzentipp:
Výškový rozdíl: 1 430 - 2 250 m
Sjezdovky: 12,6 km sjezdovek + 3 km lyžařských tratí
z toho modrá 3,8 km, červená 7,8 km a černá 1 km
Plocha svahu: 38 ha
Vleky: 5 vleků (1 kabinková lanovka pro 10 osob, 4 vleky)
Celkový výkon: 3 000 pph

Otevírací doba zimní sezóna 2022/2023
17.12.2022 - 16.04.2023: denně v provozu

Obertilliacher Bergbahnen
9942 Obertilliach
T. +43 4847 5300
info@obertilliacher-bergbahnen.com
www.obertilliacher-bergbahnen.com

© Fotografie a obrázky

Osttirol - NP Vysoké Taury


Partneři