Spousta místa na sjezdovkách, fantastické panorama a žádné čekací doby u vleků.

Zima ve východním Tyrolsku je čistá a autentická, přirozená a silná, citlivá a romantická. Privilegovaná poloha na jižní straně Alp hraje důležitou roli: mnoho slunečných dní s výjimečně vysokou zárukou sněhu. Východní Tyrolsko vám nabízí se svými 266 třítisícovkami – včetně Grossglockneru – dechberoucí kulisu pro vaši lyžařskou dovolenou v Alpách.

Pokud jde o alpské lyžování, svahy východního Tyrolska přesvědčí svou zvláštní kvalitou. V regionu je sedm lyžařských areálů, které nabízejí vše od lehkých sjezdovek pro začátečníky až po sportovní sjezdovky Světového poháru. Lyžaři a snowboardisté oceňují také vysokou spolehlivost sněhu a mnoho slunečných dnů. Spousta místa na sjezdovkách a žádné dlouhé čekací doby u vleků - to je typické pro lyžařskou dovolenou ve východním Tyrolsku. Každý, kdo chce poznat a užít si oblasti a jejich nejkrásnější sjezdy, to může zažít s východotyrolskými lyžařskými instruktory.

Zimní dovolená s celou rodinou - Král sjezdovek a princezna sněhu
Rodiny s dětmi jsou na zimní dovolené ve východním Tyrolsku v obzvláště dobrých rukou. Ti nejmenší se těší do dětského areálu, pod odborným vedením trénují své první zatáčky v lyžařské školce, ti starší prozkoumávají mírné modré a červené sjezdovky. Díky ovladatelnosti vleků a sjezdovek se nikdo neztratí. Kromě dětských a certifikovaných sjezdovek jsou zde lyžařské školy, které trumfují s alternativními nabídkami na sněhu: koulovačky, snowtubing nebo sáňkování jsou na denním pořádku stejně jako polední dohled s dětským menu. Půjčovny lyží na místě poskytují dokonalé a bezpečné vybavení. Mezitím mohou rodiče v klidu sbírat kilometry sjezdovek nebo zkoušet regionální lahůdky na chatách a odpočívat na sluníčku, protože tady ve východním Tyrolsku svítí obzvlášť často přes 2000 hodin slunečního svitu ročně.
Špičkové sjezdovky, prvotřídní infrastruktura, vše šité na míru potřebám rodin: kvalitní tyrolské rodinné lyžařské regiony dělají maximum pro to, aby rodičům a dětem zajistily nezapomenutelnou zimní dovolenou. Východní Tyrolsko, stejně jako ostatní regiony, splňuje vysoké standardy, takže si hosté mohou užívat bezstarostné zimní sporty. Lyžařský areál, gastronomie, školy sněhových sportů, půjčovny lyží a ubytování jsou zaměřeny na rodiny hledající odpočinek - to zaručují náročná kritéria certifikovaných rodinných lyžařských regionů. Pro vás to znamená: Přijet, převléknout se a jen tak vyrazit do sněhu – tak přináší zimní dovolená radost.

Atraktivní pro rodiny: Skipas „Ski Hit Osttirol“ nabízí dětské sazby pro mladé do 18 let.

Nejlepší nabídky pro vaši lyžařskou dovolenou ve východním Tyrolsku:
https://www.osttirol.com/urlaub-buchen/angebote/details/sonnenskitage-osttirol/
https://www.osttirol.com/urlaub-buchen/angebote/details/skihit-osttirol/
https://www.osttirol.com/urlaub-buchen/angebote/details/dolomitenschnuppern/

© Fotografie a obrázky

Osttirol - NP Vysoké Taury


Partneři