Treking s lamou v Dolomitech
Lama trekking je zážitek přírody-zvíře-člověka a nejjednodušší způsob, jak přizpůsobit život přirozenému cyklu východu a západu slunce.
Lama trekking je dobíjení energie a zpomalení tempa života v přírodě. Pryč ze světa za skleněnými tabulemi a blikajícími obrazovkami, z doby high-tech a vysoké rychlosti!
V závislosti na sněhových podmínkách lze zarezervovat širokou škálu výletů s lamami. Možnost máte od jednoduchého krátkého ochutnávkového výletu až po jednodenní výlet.

Dolomiten Lamatrekking
T. +43 676 5200015
martin.lobenwein.ml@gmail.com
www.dolomitenlama.at

Zimní jízda na saních taženými koňmi
Zimní štěstí země spočívá v saních tažených koňmi

Je to velmi zvláštní zimní zážitek: zahaleni do teplých dek a kůží si vychutnejte romantickou, třpytivou zimní krajinu na saních. Opřete se, vypněte a užijte si ticho, zatímco neslyšíte nic jiného než funění koní a tiché klapání jejich kopyt na zasněžených cestách.
Ať už jako zážitek pro celou rodinu nebo romanticky ve dvou za svitu měsíce – jízda na saních je jedinečným zimním zážitkem. Jízda trvá asi hodinu, domluvte si prosím schůzku předem s vámi vybraným poskytovatelem
https://www.osttirol.com/entdecken-und-erleben/winter/weitere-aktivitaeten/pferdeschlittenfahren-und-reiten/

Rezervujte si jízdu na saních tažených koňmi již nyní:
Jízda koňským povozem v Außervillgraten
9931 Außervillgraten
+43 4843 5188

Strassen jízda s koňským povozem
9918 Strassen
+43 664 4949171

Jízda na saních taženými koňmi v Matrei in Osttirol
Klaus 12
9971 Matrei in Osttirol
+43 699 11838381

Zimní ježdění
Jízda na koni krásnou zasněženou krajinou

Pokud preferujete zažít koně zblízka, zimní ježdění je to pravé pro vás. Nechte se unést jedním z mocných a přitom tak jemných zvířat zimní východotyrolskou krajinou a užijte si společně svobodu. Ať už kůň nebo poník, jízda s průvodcem nebo sám – východotyrolské jízdárny mají pro vás přesně tu pravou nabídku.
Fanoušci jízdy na koni v Osttirol si také přijdou na své ze zimního turné na koni: profesionální podpora a lekce, vztahový trénink, jezdecké lekce, účast na koni a mnoho dalšího. Máte vlastního koně? Prožijte společnou dovolenou ve východním Tyrolsku - naše stáje na místě se postarají o tu nejlepší péči o vašeho partnera na čtyřech kopytech.

© Fotografie a obrázky

Osttirol - NP Vysoké Taury


Partneři