Dětský svět

https://www.ski-obertauern.at/obertauernbibo.htm

V Bibo Bär Familien Schipark jsou k dispozici tři sjezdové tratě pro výuku, které odpovídají učebním aspektům a stupni obtížnosti pro každého začátečníka a mírně pokročilého.

Od domácích zvířátek se děti učí základy lyžování:
- vysoká koncentrace a bdělost na sjezdovce
- držení rovnováhy
- orientace v přírodě
- zvykání si na rychlost
- pozornost na cestu a chování na sjezdovce
- jízda v obloučku
- carving
- slalom
- skoky

Bibo Bär a jeho čtyři přátelé, zvířátka z hor, se těší na tvou návštěvu. Bibo Bär se od svých přátel orla Antona, kamzíka Gundi, zajíčka Harry a srnečka Rickyho naučil vše, co potřebuje každý lyžař na Obertauernu!
A přesně to ukáží i naši přátelé u Edelweißbahn všem dětem. Ve vesničce zvířátek ti prozradí nejdůležitější triky. A hned vedle na Stangen Sschungel a Rumpieipiste to můžeš vyzkoušet.


I ti, kteří ještě nikdy nestáli na lyžích, se zde budou cítit jako doma. O to se postarají instruktoři v lyžařských školách. Více jak 100 km nejlépe upravených sjezdovek a běžeckých tratí nabízí i těm nezkušeným dostatek možností pro první obloučky. Zde málokdo zůstane začátečníkem!

Nekonečně dlouhé příjezdy ke sjezdovce? Tlačenice ve skibusu? Stres na rodinné dovolené? Na to zapomeňte! A udělejte si pohodlí - v sedačkové lanovce hned vedle hotelu. O vaše děti bude mezitím výborně postaráno v některé z lyžařských nebo snowboardových škol – v lyžařské mateřské školce, při závodu lyžařských zajíčků, při karnevalu v kostýmech, dětské diskotéce, při hravých party nebo s profesionálními pečovateli v hotelu.

V této oblasti se nachází 6 lyžařských škol, které pečují o lyžařské dovednosti těch nejmenších. Pro děti od dvou let, které nelyžují, je k dispozici mateřská školka.
„Kinderland Obertauern“ je ráj sněhu a her s vlastní dětskou diskotékou. O vaše ratolesti se starají zkušené vychovatelky. Klidná a ničím nerušená dovolená pro rodiče je tím zajištěná.

© Fotografie a obrázky

OBERTAUERN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto