Popis

Lyžařská dovolená v Rakousku:
Vítejte na vrcholu pohostinnosti!
Hotel Montana v Obertauern: 4-hvězdičkový komfort cítit dobře


Měla by to být lyžařská dovolená v Rakousku? Nic jednoduššího než to! V Obertauernu můžete očekávat to nejlepší zima, protože lyžařská oblast Obertauern je „na vrcholu“. Zasněžené sjezdovky do jara, nádherné salcburské hory, více než 100 km upravovaných sjezdovek všech stupňů obtížnosti, 26 moderních vleků, čtyři běžecké tratě a zábavní park pro snowboardisty a kitery jsou základem vaší nejkrásnější lyžařské dovolené v Rakousku.

Náš hotel Montana se nachází v centru Obertauern, přímo na sjezdovce k lanovce Edelweissbahn, v docházkové vzdálenosti od běžkařské tratě. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, chtěli byste strávit romantické dny pro dva nebo cestovat s přáteli - v našem domě zažijete 4hvězdičkový komfort v důstojné rodinné atmosféře, samozřejmě s podzemním parkováním a lyžařskou výjezdovou službou.

Rodinná dovolená nebo zábavné dny s přáteli: dobijte lyžařskou oblast Obertauern - užijte si hotel Montana!

Zimní sporty jsou zábavné. Po rušném dni na sjezdovkách lyžařského střediska Obertauern se však můžete těšit na útulný hotel, vynikající jídlo a přátelské služby. To vše najdete zde. Komfortní pokoje a apartmány vás zvou k relaxaci, krytému bazénu, sauně, infračervené kabině a fitness centru k relaxaci a relaxaci. A v neposlední řadě: Pro opravdovou lyžařskou dovolenou v Rakousku samozřejmě vždy zahrnuje lahodnou rakouskou kuchyni! Začněte den naší lahodnou snídaní formou bufetu a večer si užijte výtvory našeho šéfkuchaře v útulné panoramatické restauraci s nádherným výhledem na lyžařský areál Obertauern.

Naši hosté přicházejí do Obertauern s velkými očekáváními a nechávají nás jako přátelé - to si vážíme! Zarezervujte si svou lyžařskou dovolenou v Rakousku, ať už jako rodinnou dovolenou nebo s přáteli, v hotelu Montana uprostřed lyžařského areálu Obertauern! Inge Baumgartnerová a její tým se na vás těší.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Hotel Montana****


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto