Lyžařský areál, kde je přírodní sníh po celou zimu až do jara!

Lyžařský areál, kde je přírodní sníh po celou zimu až do jara!

Vyhněte se kompromisům, právě tady poznáte pravou zimní atmosféru! Městečko Obertauern se nachází v nadmořské výšce 2000 m. Tato výška poskytuje garanci kvalitního sněhu až do jarních měsíců. Lyžování zde nekončí o Velikonocích ale trvá až do května.

To není vše, největší výhodou tohoto areálu je, že ráno si nandáte lyže u hotelu a večer zase na lyžích dojedete až k hotelu. Tento komfort poskytuje málo areálů.

Sjezdovky se točí kolem městečka, které je rozprostřeno v horském sedle. Lanovky a sjezdovky uzavírají kruh, a tak lze jezdit oběma směry. Na každé sjezdovce naleznete slunečníkový bar nebo horskou chatu, kde se můžete osvěžit nebo posílit.

Areál patří k nejlepším areálům v Rakousku. Vyzkoušejte i vy kvalitu místního servisu!

IDEÁLNÍ PODMÍNKY PRO LYŽOVÁNÍ

Nejsněžnější středisko zimních sportů v Rakousku zahájí zimní sezónu 2021/22 ve čtvrtek 24. prosince 2021 Od té doby se milovníci lyžování mohou těšit na nejlepší sněhové a sjezdové podmínky.

Obertauern nabízí ideální podmínky pro zimní sezónu 2021/22
I když nadcházející lyžařská sezóna má vzhledem k současné situaci nějaké změny, radost ze sjezdu zůstává stejná. 26 vleků je rozmístěno po celém regionu, z toho 11 vstupních bodů přímo v obci zaručuje uvolněnou jízdu bez dlouhých čekacích dob kdykoli během dne. Díky optimální infrastruktuře lze v Obertauernu vyloučit velká shromáždění lidí nebo davů v lanovkách. Nejsněžnější středisko zimních sportů v Rakousku s více než 100 kilometry sjezdovek nabízí všem nadšencům zimních sportů dostatek prostoru a dostatek volného terénu.

Venkovní lanovky, které se téměř výlučně nacházejí v Obertauernu, zajišťují maximální možnou bezpečnost během jízdy lanovkou. A: při zakoupení lyžařského pasu obdrží každý host bezplatně šátek, který slouží jako ochrana úst a nosu.
Ačkoli více než 50 lyžařských chat a horských restaurací, stejně jako všechna ubytovací zařízení, mají sofistikovaná hygienická a bezpečnostní opatření, otevírat je lze až 7. ledna 2022.

© Fotografie a obrázky

OBERTAUERN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto