Lyžařské areály


LYŽAŘSKÉ AREÁLY V OBLASTI MURAU
Užijte si to nejlepší v zimních sportech
V regionu Murau naleznete v sedmi lyžařských areálech vše, co si můžete na zimní dovolené přát: skvělé sjezdovky, rozmanitý terén a jak je u Štýrska běžné, obzvláště příjemnou atmosféru na přestávku.

Hory regionu Murau se táhnou od západu na východ. Každou zimu přicházejí hosté z celého světa, aby zažili jedinečný a nezapomenutelný sněhový ráj. Nezáleží na tom, zda jde o lyžaře, snowboardisty, carvernisty nebo freestylersty - absolutně každý si zde najde svůj oblíbený svah.

Rodinný tip: Rodinné dny se konají v lyžařské oblasti Kreischberg v časné a pozdní sezóně. V těchto dnech lyžují děti do 15 let zdarma v doprovodu rodičů při nákupu vícedenního skipasu (od dvou dnů).

Už jste někdy slyšeli o Mur Mürz Top Skipass? Zahrnuje jedenáct lyžařských areálů v prázdninové oblasti Murau Murtal, včetně 76 lanovek a 226 kilometrů sjezdovek. Více informací o skvělé nabídce najdete na www.skiberge.at !

Lyžařské areály


Lyžařský areál Kreischberg
Úžasně široké sjezdovky, z nichž 17 km jsou modré, 16 km červené a 9 km černé, poskytují velkorysý prostor pro carvingové oblouky. 10místná gondola vás rychle a pohodlně vyveze až do výšky 2 050 m n. m.

Tip: Máte rádi adrenalin na závodní nebo rychlostní trati? Na měřené závodní dráze si mohou lyžařští profesionálové vyzkoušet, jak rychle zvládnou asi 20 branek.

Lyžařský areál Lachtal
Svým vysokohorským charakterem a jedinečnou rozlohou boduje Lachtal u všech nadšenců zimních sportů. 35 km sjezdovek a lyžařských tras vede od 1 660 m do 2 222 m n. m. A nejen u dospělých, ale také u dětí lyžařský areál boduje rozmanitostí sjezdovek: kouzelný koberec, Teddy lift a mini slalom jsou jen některé z atrakcí pro děti.

Lyžařský areál Grebenzen St. Lambrecht
Ti, kteří hledají klid a pohodu, a lyžaři pro volný čas nalezli svůj ráj: V rodinné lyžařské oblasti uprostřed přírodního parku Zirbitzkogel-Grebenzen zažijete zábavu na svazích daleko od masové turistiky. Vysoko ve výšce 1900 m máte vzdálený výhled na benediktinský klášter St. Lambrecht.

Lyžařský areál Turracher Höhe
Uprostřed Nockberger Alpen v nadmořské výšce 1 763 m najdete jeden z nejvíce zasněžených rakouských lyžařských regionů. Na celkem 42 km perfektně upravených sjezdovek se můžete sklouznout, vypnout a užívat si. 14 lanovek a lyžařských vleků zajišťuje pohodlný výstup až 2 020 m.

Lyžařský areál Tonnerhüttenlift
Zaručený sníh a absolutní hit pro zábavu na lyžích i sáňkování! V mírném lyžařském areálu ve výšce 1600 metrů nad mořem si můžete dopřát zimní sporty.

Lyžařský areál Tockneralm
Idylicky umístěný lyžařský areál v Krakau je malý, ale krásný. Díky krásným sjezdovkám, dvěma vlekům a zasněžovacím systémům, jakož i různým stupňům obtížnosti pro každou úroveň je lyžařský areál Tockneralm klidným místem se skvělým lyžováním.

Rodinný lyžařský vlek Schöder
Sjezdovka v Schöderu je ideální pro všechny malé začátečníky. Malý lyžařský areál s vlekem je ideální pro nácvik prvních obloučků na sněhu.

Jistota sněhu a skvělá úprava
Objevte jedinečný pocit na sjezdovce, od prvního přikrčení na hoře až po poslední oblouk v údolí!
Zaměstnanci v lyžařských oblastech Murau pro vás pracují s přesností, péčí a citem pro dokonalé svahy. Stovky kilometrů sjezdovek a četné lanovky a vleky nabízejí něco pro každého, od začátečníků po alpské profesionály. Navíc je zde skvělé občerstvení. Regionální pochoutky a vřelý humor v ceně!

Nabídka služeb v lyžařských oblastech
Nejen rozmanitost sjezdovek je přesvědčivá, ale i nabídky pro rodiny s dětmi nebo milovníky volného času a - samozřejmě - stravovací zařízení stojí za pobyt v oblasti Murau. Působivý je také lyžařský servis: hostům jsou k dispozici lyžařské školy a půjčovny lyží. Správnou jízdu na svazích zajišťují kompetentní kontaktní osoby se správným vybavením. Ve skutečnosti bylo v šesti lyžařských areálech myšleno o vše! Murau je ideální pro bezstarostnou zimní dovolenou, jak si ji představujete.

Lyžařské areály

© Fotografie a obrázky

MURAU


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto