LYŽOVÁNÍ

LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDING V REGIONU MURAU

Na svazích
Region Murau se nachází uprostřed Rakouska, přímo v zeleném srdci Štýrska. Zejména v zimě ožívají velké i malé lyžařské oblasti. Díky srdečnosti, širokému spektru nabídek a mírným cenám zajišťují hostitelé nezapomenutelnou a bezpečnou zábavu na sjezdovkách.

Zažijte zimu na lyžích a snowboardech
smýkané oblouky, carving, skoky: ve velkých i malých lyžařských oblastech regionu Murau je zimní dovolená nezapomenutelným zážitkem. Dobrodružná oblast Murau nabízí sedm lyžařských středisek pro všechny nadšence zimních sportů, začátečníky a vítěze světového poháru.

Mur-Mürz Top Skipas
Top Skipas Mur-Mürz zahrnuje jedenáct lyžařských areálů, včetně Turracher Höhe, Kreischberg, Grebenzen, Lachtal, Gaal, Obdach, Salzstiegl, Präbichl, Brunnalm-Hohe Veitsch, Turnau-Schwabenbergarena a Stuhleck. Je k dispozici jako vícedenní nebo sezónní skipas a zahrnuje 76 lanovek a 226 kilometrů sjezdovek.

LYŽOVÁNÍ


OKOUZLUJÍCÍ REGION ZIMNÍCH SPORTŮ

Autentické, zábavné a originální: oblast Mura je plna dobrodružství a je opravdovou perlou v zeleném srdci Rakouska. Opravdové Eldorado obklopené úchvatným panoramatem štýrského pohoří, čeká na malé i velké v regionu zimních sportů s možností lyžování a snowboardingu.

Freestylisté a zimní akrobati: milujete skoky, překážky a lety nad sněhem? Snowpark Kreischberg nabízí optimální podmínky pro všechny fanoušky adrenalinu. Je to hned vedle lanovek Sunshine a Kreischi. Díky své atraktivitě je freestylová zóna známá v celém světě. Není tím pádem náhodou, že se na Kreischbergu se vždy koná mistrovství světa FIS ve snowboardingu.

Chcete změnu? I pro jen jeden den bez lyží má prázdninová oblast připravenou řadu vzrušujících alternativ. Co třeba Tubing? Na horní stanici 6místné gondoly na Kreischbergu můžete svištit na kruhách po trati.

Lyžařské školy pro začátečníky a malé lyžařské závodníky
Fantastické sjezdy, kam až dohlédnete: v oblasti Murau můžete zažít ryzí potěšení z lyžování. A pro ty, kteří by se chtěli učit, ať už si vyberou lyžařské kurzy pro děti i dospělé, kurzy snowboardingu, trénink volného stylu, soukromé lekce nebo workshopy - v areálu jsou renomované školy lyžování a snowboardingu, které získaly osvědčení schválené pro štýrské lyžařské školy.
Když už mluvíme o učení, malí závodníci mohou být obzvláště šťastní. Čeká na ně park s figurkami, magický vlek a alpská horská dráha na prozkoumání. Cvičení je tak dvojnásobně zábavné.

Místo k odpočinu, občerstvení, relaxaci
Příjemná poklidná atmosféra bez velkého návalu a shonu je v horských chatách velmi důležité. Na co čekáte? Hledáte slunné místo, tak vyzkoušejte a pochutnávejte si na regionálních lahůdkách v horských chatách na sjezdovkách oblasti Murau!

Proč je lyžování a snowboarding tak důležité ...
• Aktivuje celé tělo na čerstvém horském vzduchu.
• Vyčistí vaši mysl, nechá každodenní starosti ustoupit a vytvoří prostor pro nezapomenutelné vzpomínky.
• Přispívá ke zlepšení vytrvalosti a kondici.
• Po dni lyžování obvykle následuje bujaré après-ski.

LYŽOVÁNÍ

© Fotografie a obrázky

MURAU


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto