DĚTSKÝ SVĚT


RODINNÁ ZIMNÍ DOVOLENÁ

Od Tonnerhütte po Kreischberg: Sedm lyžařských hor v regionu Murau zaručuje zábavu na lyžích pro všechny věkové kategorie a schopnosti. Všechny lyžařské oblasti nabízejí nejlepší kvalitou sněhu, rozmanitými sjezdovkami a fantastickými sjezdy, díky nimž srdce každého milovníka zimních sportů bije rychleji. Těšte se na širokou škálu zimních potěšení - podle vašeho vkusu!

Pro milovníky prkna láká snowboardová Mekka na Kreischbergu. Rodinný lyžařský areál Grebenzen je skutečným zasvěceným tipem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Lyžařský areál Lachtal je vhodný pro děti. Rodiče s dětmi se budou cítit dobře také u lanovky Tockneralm, Tonnerhütten a rodinného lyžařského vleku Schöder.

Všichni členové rodiny se setkávají na velkých slunečních terasách chat a alpských pastvin. S vůní regionálních lahůdek a teplým slunečním svitem na tváři si mladí i staří užívají nezapomenutelný den lyžování.

Rodinné dny na Kreischbergu
Region Murau-Kreischberg připravuje pro rodiny výhodné lyžařské dny!
V období mají rodiče skipasy pro děti do 15 let zdarma.

DĚTSKÝ SVĚT


Tubing Arena na Kreischbergu
Kromě lyžování a stravování na 42 km sjezdovek existuje také mnoho dalších nabídek, které jsou pověstnou „třešničkou na dortu“ během celodenního lyžování na Kreischbergu. U horské stanice Gondelbahn je „nutností“ aspoň jednou vyzkoušet tubing pro malé i velké. Na třech zajištěných pruzích svištíte asi 200 metrů a pozvolna zabrzdíte protilehlým svahem. Potom jste pohodlně vytaženi do kopce pomocí vleku.
Otevírací doba:
V zimním období otevřeno denně od 8:30 do 16:00 hodin!

KreiSchi Safari
S Dinowald a Yabba-Dabba-Doo Land má Kreischberg již dva vzrušující dobrodružné okruhy. Pod 10místnou gondolou na vás čekají vzrušující setkání se lvy, slony, žirafami a dalšími zvířaty!

Dinopark
Přímo u vleku Kreischi se vydáte do borového lesa a do světa dinosaurů. Nebojte se, dinosauři na Kreischbergu jsou hodné příšery!

První obloučky
Nikde jinde nejdou první obloučky tak snadno, jak na Kreischbergu! Malý lyžaři startují v "dětském světě" s kouzelným kobercem, dětským vlekem, vlnovou dráhou a po pár lekcích jdou na vlek Kreischi-Lift!

DĚTSKÝ SVĚT

© Fotografie a obrázky

MURAU


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto