OBLAST


Zimní svěžest v regionu Murau? Ano jistě! Protože to je to pravé!
Přípravy na nadcházející zimní sezónu jsou v plném proudu a v dobách COVID-19 se týkají nejen sněhové bezpečnosti v lyžařských oblastech, ale také osobní bezpečnosti hosta v kombinaci s bezstarostnou, příjemnou zimní dovolenou.

V regionu Murau těžíte z vysokohorského terénu i z malebné zimní krajiny v údolích. Díky této speciální kombinaci hor a údolí je region Murau jedinečný. Sotva kdekoli jinde nabízí tolik příležitostí k procvičování alternativních zimních sportů.

Toto vám udělá dobře: cvičte na čerstvém vzduchu, ponořte se do nedotčené, zasněžené krajiny. Ať už jde o lyžování, běh na lyžích, biatlon, pěší turistiku na sněžnicích, lyžařské túry, sáňkování, bruslení, curling nebo prostě bezstarostné koulování, probouzí se tu nový duch a všednodenní život a starosti zanecháte za sebou.

Zažijte zimu v regionu Murau různými způsoby
Ať už si užíváte perfektní jízdu na lyžích na sjezdovkách nebo kloužete v běžeckých stopách v údolí: v regionu Murau neexistují pro sportovní aktivity žádná omezení. Lyžování a snowboarding, běh na lyžích, lyžařské túry, sáňkování nebo procházky hlubokým sněhem na sněžnicích - volba je jen na vás!

OBLAST


Murau
Murau je středověké městečko s okouzlujícím šarmem a velkým kulturním dědictvím. O rozkvět města se zasadil i rod Schwarzenbergů. Od konání výstavy lidového umění je toto město nazýváno, městem dřeva. Murau představuje mezinárodně uznávanou dřevěnou architekturu a propojuje, středověké a moderní stavitelské umění. Tento poklad můžete objevit i při procházkách zasněženou krajinou na takzvaných „Holzarchitektur-Spaziergängen“.

Město Mur, s 1200 obyvateli, se nachází na horním toku řeky Mur. V zimě můžete vyrazit do města bruslit nebo si zahrát curling na osvětleném jezeře.

Kreischberg / ST. Georgen
Oblast se skládá z měst St. Georg, Lorenzen, Lutzmannsdorf, Kaindorf a Bodensdorf a nabízí celou řadu zařízení pro volný čas, odpočinek, relaxaci a rekreaci.
V současné době spojuje města St. Georg a San Lorenz největší samonosný dřevěný most, který je mistrovským dílem.

Laßnitz
Město Laßnitz se dělí na dvě městské části Laßnitz a St Egidi. Město nabízí širokou škálu služeb a mnoho památek a zajímavostí.

Stolzalpen
Oblast se nachází severně od Murau na jednom z slunečnějších svahů ve Štýrsku. Hustě zalesněné stráně, široké svahy a regionální pochoutky lákají každého návštěvníka.

ST. Ruprecht-Falkendorf
Komunita sv Ruprecht obce Falk je opět úzce spojena s dřevem. Štýrské muzeum dřeva je oblíbenou destinací a výchozím bodem pro výlety do ulice Holzstraße.

OBLAST

© Fotografie a obrázky

MURAU


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto