Túry na sněžnicích

Zimní turistika a sněžnice - Zažijte kouzelné procházky v regionu Murau
Lezení na vrcholky a obdivování světa shora je možné nejen při lyžování a snowboardingu, ale také při zimní turistice nebo na sněžnicích. Díky vytrvalosti, vůli a dobré obuvi nebo sněžnicím můžete vyrazit na úžasné výlety do zasněžených hor Murau.

Dáváte přednost pobytu v údolí a užíváte si čistý vzduch a fantastické zimní panorama v mírné nadmořské výšce? Síť zimních turistických stezek v regionu Murau je pestrá a rozmanitá. Jednoduše se ponořte do ticha a s každým nádechem a s každým krokem se zbavte stresu každodenního života.

Se sněžnicemi napříč zimní oblasti Murau
S kapucí na hlavě, rukavicemi na rukou a sněžnicemi na nohou může zábava na sněžnicích v zasněžené zimní krajině Murau začít. Předem můžeme dodržet jeden slib: Budete odměněni jedinečnou kulisou! Ať už prozkoumáváte nekonečné pláně štýrského Krakau na túru na sněžnicích, nebo přírodní park, Kreischberg nebo Lachtal sami nebo společně ve skupině: Vaše srdce buce naplněno radostí.

Prohlídky a půjčovny sněžnic
V regionu Murau najdou turisté na sněžnicích pestrou škálu možností pohybu v hlubokém sněhu na medvědích tlapách (na sněžnicích). Můžete se vydat, ať už na jednoduché túry pro nenáročné turisty, nebo na náročné túry pro zkušené sportovce.

Nechte se zavést do ráje:
MEX Tours nabízí výlety na sněžnicích s průvodcem do kouzelných míst v přírodním parku Zirbitzkogel-Grebenzen.
Každý den vás na cestě zasněženou krajinou doprovázejí zkušení turističtí průvodci z lyžařské školy Richi. Trasa, cíl a zimní túry závisí na aktuálním počasí a sněhových podmínkách. Trasa a časový rámec jsou stanoveny společně s účastníky.

Dobré vědět: výlety na sněžnicích se velmi snadno učí a vyžaduje malé vybavení. V zásadě je to jako zimní turistika. Jediný rozdíl je v tom, že sněžnice vám brání zapadnout do sněhu.
Užijte si společně s přáteli za měsíčního světla nebo sami za denního světla zábavu ve volné přírodě - sněžnice jsou vždy zábavné.

Túry na sněžnicích


Pěšky přes Murau: síť zimních cest
Vydejte se do přírody a nechte se překvapit krásou zasněžené krajiny – to funguje nejlépe. Oddejte se kouzlu chůze. Protože pokud jde o zimní turistiku, cíl je cílem!
Turistické trasy se klikatí po celém Murau a když dáte jednu nohu před druhou, odhalíte malá tajemství zimy v regionu Murau.

Královská trasa Sedm-vrcholů od Frauenalpe ke Kreischbergu. Tato trasa propojuje lyžařské oblasti Frauenalpe a Kreischberg. Člověk putuje lesní krajinou vevvýšce ca. 2000 m a je obklopen velkolepými vrcholky hor.

Procházky zasněženou krajinou ve výšce 1.800 m n. m.
Vydejte se na dvě trasy, které začínají u horní stanice lanovky Kreischberg Sechsergondelbahn. První „Kreischberg See Runde“ je příjemná hodinová procházka okolo jezera, které je zásobárnou vody. Druhá trasa „Zirben Wanderweg“ vede borovicovým lesem k údolní stanici lanovky Rosenkranz. Tato procházka trvá zhruba dvě hodiny. Na obě cesty se mohou napojit i lyžaři a snowbardisté.

Půjčovna vybavení od profesionálů
Jednoduše si půjčte materiál od jednoho z našich partnerů a zimní zábava může začít:

Intersport Rent Pintar am Kreischberg
Kreisberg 1, 8861 St. Georgen am Kreischberg
T: +43 (0) 3537 222 22
Otevírací doba: Po - Ne: 8:00 - 18:00
W: www.sportpintar.at

Sport Suli am Kreischberg
St. Lorenzen 31, 8861 St. Georgen am Kreischberg
T: +43 (0) 3537 264
Otevírací doba: Po - Ne: 8:00 - 18:00
W: www.suli.at

Krakau lyžařská škola
Nabídka: prohlídka s průvodcem do rozlehlého štýrského Krakau;
Půjčovna
Krakauhintermühlen 55, 8854 Krakau
T: +43 (0) 664 237 7956
E: info@skisportfreundekrakau.at
W: https://www.skisportfreundekrakau.at/de/

Túry na sněžnicích

© Fotografie a obrázky

MURAU


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto