OBLASTNEJLEVNĚJŠÍ UBYTOVÁNÍ V KITZBÜHELSKÝCH ALPÁCH NÁDHERNÉ SJEZDOVKY, KOUZLO MĚST I KLIDNÝ VESNIC, NEDOTČENÁ PŘÍRODA!

Rozlehlá lyžařská oblast Kitzbüheler Alpen nabízí ubytování jak v atraktivním městě Mittersill s velkým množstvím kaváren, obchodů a restaurací, tak v klidném prostředí malebné vesničky Hollersbach v bezprostřední blízkosti lanovky. Celou oblastí vedou široké sjezdové tratě s útulnými bary a restauracemi.

Hollersbach je malé romantické místo v horním údolí Salzachtalu a představuje nejjižnější nástupní bod do lyžařské oblasti snů Kitzbühelských Alp. Hollersbach navíc nabízí kvalitní ubytovací zařízení za příznivější ceny než v Kitzbühelu. V případě, že budete trávit zimní dovolenou v některém z lyžařských středisek v okolí, doporučujeme věnovat aspoň jeden den lyžování Kitzbühelu.

Mittersill je naopak větším městem, s kavárnami, restauracemi obchody, plaveckým bazénem a centrem Nationalparkt Welt, kam můžete vyrazit například za špatného počasí.


PANORAMABAHN KITZBÜHELER ALPEN

Jedinečností tohoto regionu je osmimístná kabinová lanovka „Panoramabahn Kitzbüheler Alpen“ která vám umožní během 12 minut pohodlný přesun ze salcburské části Alp – konkrétně z Hollersbachu na nejjižnější část světoznámé lyžařské oblasti Kitzbühlských Alp, vrchol Resterhöhe (1.984 m n.m.). Lanovka Panoramabahn dělá čest svému jménu, protože během jízdy na vrchol budete mít před očima celé spektrum fantastického alpského světa. Aniž byste si museli sundavat lyže, dostanete se během ca. 3 hodin od lanovky Panoramabahn na světoznámý "Kitzbüheler Streif"!!!
U dolní stanice Panoramabahn Hollersbach/Grubing v údolí je velkokapacitní parkoviště pro 600 vozidel a autobusů a restaurace, kde se můžete občerstvit a ve které lze pořádat i různé firemní akce, koncerty, výstavy atd. Na střední stanici Mittersill/Breitmoos se nachází parkoviště, úschovna a půjčovna lyží, lyžařská a snowboardová škola, Aprés Ski bar a špičková běžecká trasa.
Horní stanice Panoramabahn na vrcholu Resterkogel nabízí lyžařskou a snowboardovou školu, kouzelný koberec (dopravní pás) a zasněžovaný sjezd ke střední stanici Breitmoos.

OBLAST

© Fotografie a obrázky

KITZBÜHELER ALPEN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto