NOVINKY


Zimní dovolená v rekreační oblasti národního parku Vysoké Taury
Lyžování v Hollersbachu, běh na lyžích v Mittersillu, sněžnice ve Stuhlfeldenu – nejdůležitější je Oberpinzgau. Víme, jak správně kombinovat rozmanitost Kitzbühelských Alp s klidem Národního parku Vysoké Taury. Sněhový a zimní nadšenci jsou u nás na správném místě. Nezáleží na tom, zda máte na nohou snowboard, sněžnice nebo termosku v ruce. Všichni máme jednu společnou věc: lásku k chladnému období.

Za poznáním Kitzbühelských Alp
Kdo vlastně přišel s nápadem připoutat lyže k nohám a použít je k závodění z kopce dolů? Někdy si tuto otázku také klademe. Kopírujeme první lyžaře dodnes. Lyžařský areál Resterhöhe naplní sny každého lyžaře. Černé sjezdovky pro zkušené lyžaře, funparky pro adrenalinové nadšence a mírné stráně pro nováčky - máme tu vše.

NOVINKY


Zima v Oberpinzgau je jiná
V zimě je to vždy trochu jiné. Po příjemném večeru v horské chatě se se sáňkami vracíme zpět do údolí nebo vyrazíme na brusle na kluziště. Vyrážíme do hor se sněžnicemi a projížídme zimní krajinu Oberpinzgau na saních taženými koňmi. My, místní, nemáme čas, ale, šichni zimní rekreanti to však mají. Užijte si nádhernou zimní dovolenou.

Běh na lyžích: (ne) otázka stylu
Lyže jsou vhodné nejen jako dopravní prostředek z kopce. V zimě tak jako tak. V tuto chvíli vedou naše běžecké stezky údolím, stejně jako v létě cyklostezky. Dostatek kilometrů tratí, které potěší běžkaře obou stylů - klasiky i bruslení. Začátečníci se nemusejí skrývat a profesionálové se mohou těšit. Naše nabídka stezek je různorodá: od nenáročné stezky Blizzard uprostřed města Mittersill až po náročnou vysokohorskou stezku na Pass Thurn.

Pomalé sporty v rekreační oblasti Národního parku Vysoké Taury
Každou chvíli stojí za to si odpočinout od sjezdovek a sáňkařských drah. Se sněžnicemi nebo bez těžkého vybavení si můžete plně užít klid národního parku. Pokud nejste obeznámeni s regionem, je jako vždy při výletech mimo sjezdovku nezbytný vyškolený průvodce. Jednou z našich specialit v Oberpinzgau jsou nenáročné túry na sněžnicích s průvodcem. Prozkoumávat údolí národního parku bude určitě jedinečný zážitek.

NOVINKY

© Fotografie a obrázky

KITZBÜHELER ALPEN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto