Popis

VŘELÉ PŘIVÍTÁNÍ
V PIRKER'S NATURAL & BIO FAMILY HOTEL
SKUTEČNÉ, MILUJÍCÍ A BIO

Náš malý, ale krásný prázdninový svět vás přivítá mezi horskými velikány národního parku Vysoké Taury a barevnou přírodou korutanského údolí Malty. Tam, kde mohou děti pořádně vypustit páru a „dospělí hosté“ konečně vypnout. Příroda, organická, rodinná. Žijte s námi naše hodnoty a těšte se na nezapomenutelnou dovolenou v našem hotelu na horách - pro velké i malé milovníky přírody.
My, rodina Pirkerů, se na vás těšíme!

ZAŽÍT PŘÍRODU
CYKLISTIKA ZÁBAVA A KULTURA NA MALTATĚ

Jednou pořádně šlápněte do pedálů a brzy budete stát ve městě umění a kultury Gmünd. Tak rychle to může být, když jste na dovolené u Pirkera. Je to 14 kilometrů, abych byl přesný. A ti, kteří preferují zatáčky a fitness, najdou v Maltatalu také to, co hledají. Nasedněte do sedla a začněte šlapat! Cyklistická zábava začíná přímo před hotelovými dveřmi, vede dlouhá cesta podél živé řeky Malty a chcete-li, do nezapomenutelných výletních cílů v regionu Korutan. Tady vodopád padá do údolí, horské štíty se na vás usmívají - dovolená na horách může být jen stěží hezčí. Věřte nám!

100% BIO
V HARMONII S PŘÍRODOU

Naše srdce bije nejen pro rodiny, ale i pro přírodu, která nás obklopuje. Proto žijeme bio, máme 100% bio certifikaci a dbáme na naši ekologickou stopu. V našem hotelu s pozitivním klimatem se o to s vámi chceme podělit.
Obklopuje nás nádherný Maltatal se všemi jeho stránkami a aktivními možnostmi, regionální kuchyně nám vyhovuje, dobré svědomí je na nás. A naši hosté také. Přesvědčte se sami!

RODINNÁ DOVOLENÁ
MALÉ HOSTÉ, VELKÉ NÁROKY

Jako dítě nemáte vždy chuť plahočit se za mámou a tátou na horu nebo žasnout nad jedním pohledem za druhým. Je těžké pochopit, proč si dospělí potřebují po cyklistické túře zdřímnout nebo proč mezi tím chtějí jen ležet na sluníčku. Chtějí spálit nekonečnou energii, kterou mají naši malí hosté, hraním a dováděním se svými vrstevníky. Rozumíme!
Proto máme profesionální hlídání dětí 5 dní v týdnu. Od 3 let mohou ti nejmenší řádit na hřišti nebo v dětském klubu, získávat nové přátele a být opravdu dětmi. Pomozte nám s poníky ve stáji, pojďte s námi sklízet salát nebo se s námi vydejte na objevnou túru do lesa! Pokud budete mít poté ještě dost energie, podívejte se na náš týdenní program. Díky tomu zrychlí srdce každého dítěte. Mluvíme z vlastní zkušenosti!

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Pirker's Natur & Bio Familienhotel


Partneři