Popis

LETNÍ A ZIMNÍ PRÁZDNINY NA KATSCHBERGU
U nás v Katschbergu můžete bydlet levně přímo na sjezdovce.

Hledáte zimní sporty nebo letní útočiště? Naše prázdninové apartmány jsou přímo na sjezdovkách a v blízkosti běžkařských tratí a nejkrásnějších turistických tras v biosférické rezervaci Lungau, na slunném jihu Salcburska, přímo na hranici s Korutany. Zhluboka se nadechněte na čerstvém horském vzduchu a zažijte panenskou přírodu.
DOVOLENÁ V 1650 m n. m. UPROSTŘED TURISTICKÉ OBLASTI A PŘÍMO NA SJEZDOVCE Rodinný lyžařský areál Katschberg nabízí našim hostům širokou škálu sjezdovek všech stupňů obtížnosti, dobře upravené vysokohorské tratě v údolí a rustikální chaty - lyžařský ráj pro celou rodinu s vleky přímo před domem.
V okolí St. Michael a Katschberghöhe najdete vše, co byste očekávali od oblíbené, ale útulné rekreační oblasti. Katschberg má co nabídnout pro každý vkus! V létě si u nás můžete užít horskou dovolenou na perfektním místě! Vlevo Lungau, vpravo Korutany s jezery ke koupání - velký výběr a vše přímo na dosah ruky. Přesvědčte se sami, těšíme se na Vaši návštěvu!

KATSCHBERG
Lungau, rekreační oblast na slunném jihu Salcburska, leží mezi pohořím Tauern s jejich mohutnými vrcholy a mírným pohořím Nockberge. Každý najde během dovolené v Lungau dokonalé podmínky a rozmanitou krajinu.
V nadmořské výšce nad 1000 m nad mořem najdete nespočet možností pro volnočasové aktivity v létě i v zimě!

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

Appartmements Weissenbacher


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto