ZIMNÍ TURISTIKA

Turistika v regionu Katschberg Lieser-Maltatal
Za krásou přírody můžete vyrazit i na 30 km zimních turistických stezek. Ať už jako alternativu k lyžování, nebo chcete-li jen nechat svou mysl odpočinou a nabrat nové síly pro každodenní život, pro obojí je turistika na Katschbergu to pravé.

Zimní turistika Katschberg:
Od chatové osady Landal vede po slunné cestě, chráněné před větrem stezka číslo 17. Přístup ke stezce je u vleků Gamskogel, Freiberg a Sonnleiten. Stezka vede mimo provoz, ale není vhodná pro kočárky. Nejedná se o okružní stezku a není na ní ani žádná horská chata.
Doba: 40 minut (zpáteční).

Gamskogelhütte Katschberg:
Z Katschberghöhe vede cesta k horské chatě Gamskogelhütte (1.5 km výstup asi 100 metrů k pizzerii Stamperl). Gamskogelhütte je jedním z nejkrásnějších domů v Alpách a fascinuje nejen svou láskou k detailu v designu interiéru. Za 4 EUR pak můžete okamžitě půjčit sáně a dostat se tak zpátky na Katschberg.
Otevírací doba v zimě: Otevřeno denně. Noční sáňkování každé úterý a sobotu od 17:00 do 22:00 hodin.

Pritzhütte v Gontal:
Stezka vede nádherném zasněženým lesem, kolem krásných vyhlídek až k Pritzhütte (asi 4 km). Vložené do přírodní rezervace Gontal, obklopené zasněženými horskými pastvinami.
Otevírací doba v zimě: Otevřeno denně a přístupné saních.

Schoberblick Pöllatal: Chráněná příroda a krajiny Pöllatal je jedním z nejkrásnějších alpských údolí v Korutanech. Nachází se u Rennwegu (asi 6 km od Katschbergu). Chcete-li se na dlouhé procházce zahřád, zastavte se u chaty Schoberblick.
Zimní otevírací doba: úterý až neděle denně.

Bonnerhütte v Laussnitztal:
Cesta z Rennwegu (asi 8 km) nebo z Frankenbergu - Laußnitz (asi 3,8 km) je snadno přístupná. Chata Bonnerhütte nabízí rustikální prostory a příjemnou atmosféru.
Pro více informací volejte +43-676-510 21 14 nebo +43-664-162 45 28
Otevírací doba zimní: Otevřeno denně.

ZIMNÍ TURISTIKA

© Fotografie a obrázky

KATSCHBERG LIESER-MALTATAL


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto