SNOWBOARDING

SNOWBOARDOVÁ DOVOLENÁ V GASTEINU
Akce je to, co v Gasteinském údolí znamená: zábava na snowboardu se zárukou sněhu a skvělými kilometry sjezdovek

Široké sjezdovky, trasy s hlubokým sněhem, perfektně udržovaný snowpark s celkem 30 překážkami a nejdelší sjezdovka v Salcbursku. To a mnohem více čeká na ambiciózní snowboardisty ve čtyřech lyžařských areálech v Gasteinu. Freerideři a splitboardisté ​​si ale mohou užít i prašanové stráně ze sjezdovek a podívat se na jedinečné panorama.

Zimní sezóna v Gasteinu nabízí zdaleka nejúžasnější možnosti zimních sportů pro celou rodinu. V prázdninovém regionu se můžete podívat na třpytivé bílé vrcholky hor Národního parku Vysoké Taury, které se jasně vyjímají proti modré obloze. Ideální výchozí bod v Rakousku pro spoustu zimních radovánek, skvělé obloučky na sněhu a kulinářské lahůdky v lyžařských chatách. Toto je ráj lyžování, snowboardingu a freeridu v Rakousku.

Během své snowboardové dovolené zažijete rozmanité sjezdy na modrých, červených a černých sjezdovkách, přes lesy nebo přes široké svahy. Ať už jste začátečník nebo profesionál, objevte lyžařský areál Gastein s instruktorem snowboardingu během neformálního kurzu.
Lyžařská škola nabízí kurzy pro malé i velké. Takto se naučíte správnému držení horní části těla při snowboardingu nebo splitboardu, tipy & triky a seznámíte se s cool U-rampou. Pokud jste dorazili bez vybavení, naše sportovní půjčovna pro vás bude mít určitě to pravé.

© Fotografie a obrázky

GASTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto