VRCHOL PRO FREESTYLE LYŽAŘE - SNOWPARK GASTEIN
Perfektně udržovaný park nabízí Jibberům velké hřiště s neomezenými možnostmi.

Nejsou pro vás „preclíky“ jen něco k jídlu? Snowpark Gastein je to pravé místo pro vás!
300 metrů dlouhý Snowpark Gastein se nachází na Stubnerkogel, přístupný lanovkou Burgstall. Freestylisté se mohou pořádně vyřádit na třech tratích a celkem 30 překážkách. Nikdo jiný než QParks nestaví a netvaruje park tak profesionálně, vždy ví jak postavit perfektní překážky na Kicker, Table, doskoky a jib. Freestyle nováčci i profesionální Jibbeři si zde zaručeně přijdou na své!

Nastavení snowparku
V začátečnické oblasti se dvěma menšími skoky, širokými boxy a trubkami mohou nováčci podnikat své první pokusy ve světě freestylu. Střední plocha s 5metrovým, 6metrovým, 8metrovým a 10metrovým kickerem zajišťuje dostatek prostoru ve vzduchu! A-Frame Box, Picnicker, Jib Pole Jam a další překážky přitahují četné drtiče. jsi profík? Pak jste přesně ve svém živlu na Advanced Line. Obtížné raily, trubky a jízda po stěně nabízí neomezené možnosti. Aktuální nastavení najdete na stránkách Snowparku Gastein.

Perfektní chill zóna
Chlazený Stubneralm se nachází přímo na úpatí parku. Zde se můžete posilovat mezi běhy v parku a sledovat ostatní freestylisty na sluneční terase, jak pracují na svém 720° spinu, tail grabu a flipu.

Vždy aktuální
S aplikací Snowpark Gastein budete vždy informováni o stavu a jakýchkoli změnách v nastavení. Pomocí funkce Tell-a-Shaper můžete klást tvarovačům otázky a dávat návrhy. Stáhněte si nyní v App Store!

© Fotografie a obrázky

GASTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto