NAUČTE SE LYŽOVAT SE ZÁBAVOU A HRAMI V GASTI SCHNEEPARK
Gasteinské cvičné svahy usnadňují každý začátek!

Tři cvičiště pro děti v údolí Gastein vás dostanou na prkna. Už jste si zarezervovali zimní dovolenou s motivací naučit se lyžovat nebo snowboardovat?

GASTI Schneeparks a dětský areál Dorfgastein nabízejí ideální podmínky pro seznámení se sněhem. Mírný sklon a ploché vyběhnutí vás nutí vyzkoušet své první oblouky. Pokud to nezvládnete sami, můžete si rezervovat kurzy pro začátečníky v lyžařských školách Gastein.

Pro vaše děti jsou snowparky Gasti zážitkem i příležitostí k učení. V Gasteinu se naučíte lyžovat hravou a zábavnou formou. S malými umělými skoky se zítřejší lyžařští profesionálové nikdy nebudou nudit. Gasti, maskot Gasteinu, je vždy na vaší straně. Tento vtipálek je na místě, když poznáváte okolí, dozvíte se o pravidlech FIS na sjezdovkách a také poprvé zatočíte v Gasti Schneeparku v Gasteinu.

Gasti Schneepark v Bad Hofgasteinu
Největší Gasti Schneepark v regionu se nachází v lyžařském centru Angertal. Jako centrální bod lyžařské oblasti Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel je ideálním výchozím bodem pro nováčky. Na ploše 8.000 m2 se nachází tyčový vlek, pět kouzelných koberců a spousta branek, tyčí a vtipných postaviček. Sjezdovka SnowTubing a velké sněhové iglú přináší vytoužené zpestření při lyžování.

Dětský areál v Dorfgasteinu
Čisté dobrodružství pro nejmenší hosty zimních sportů
V dětském areálu Dorfgastein, hned vedle dolní stanice lanovky thegipfelbahn-Fulseck, mohou nejmladší hosté zimních sportů získat první lyžařské zkušenosti. Moderní tlačítkový zvedák usnadňuje zahájení zimních sportů. Ti nejmenší se mohou naučit lyžovat bezstarostně a se spoustou zábavy.

Gasti Schneepark v Bad Gasteinu
Pokud trávíte dovolenou v Bad Gasteinu, najdete nejbližší Gasti Schneepark u údolní stanice lanovky Stubnerkogelbahn. Dva kouzelné koberce a les tyčí jsou dokonalou přípravou na přilehlou dvousedačku, která vaše děti doveze do bodu, ze kterého mohou absolvovat svůj první malý sjezd.

© Fotografie a obrázky

GASTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto