Popis

VÁŠ ČAS UPROSTŘED HOR PŘÍMO NA STUBNERKOGELU

ALPSKÁ DOVOLENÁ PŘÍMO NA SJEZDOVCE.
VENKOVSKÉ NEBO ZVLÁŠTNĚ SOUKROMÉ A LUXUSNÍ
Romantický. Blízko k přírodě. A prostě jedinečný. Toto je váš alpský zážitek v MONDI ALMEN GASTEIN v Salcbursku. Přímo v lyžařské a turistické oblasti Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel. V nadmořské výšce 1.265 m. S fantastickým výhledem na Gasteinské údolí a okolní vrcholy. Kuriózní restaurace. Sauna z pravého dřeva. V létě idylický biotop s lehátky. V zimě SKI IN & SKI OUT, osvětlená sáňkařská dráha a atmosférické Après-ski. Vždy s nádhernou panoramatickou terasou a rakouskými kolibami.
Buďte srdečně vítáni. V našem jedinečném alpském ubytování. Nad střechami Bad Gasteinu. V legendárním MONDI Bellevue Alm Gastein a okouzlujícím MONDI Schiefe Alm Gastein.
V deseti pohodlných alpských pokojích. Bydlení v sedmi studiích a apartmánech Alm. Stejně jako legendární Erzherzog-Johann-Suite.

Naše útulné útočiště. Pro každého, kdo chce být opravdu „venku“.

Hotel Bellevue Alm se nachází přímo u dolní stanice lanovky Stubnerkogel s výhledem na Bad Gastein. Když vstoupíte do Almu, okamžitě to vyvolá úsměv ve tváři. Starověké kmeny stromů, dřevěná prkna, řezby a nábytek. Alpská chata, jak z obrázkové knihy.
Bellevue Alm je jednou z nejznámějších lyžařských chat v Rakousku. Bellevue Alm získal svou slávu již v padesátých letech, kdy byl přeměněn na celoroční tradiční Grandhotel "Wührers" Bellevue. "Kuriózní, ale jen to nejlepší" bylo motto a bylo důsledně realizováno - do bazénu s nádhernými sochami jelenů v životní velikosti.

Nenechte si ujít Bellevue Alm! Nikde jinde něco podobného jen tak nezažijete. To je to, pro co žijete. Skvělý typ na pořádání malé konference až pro 10 osob na Almu a možnost zorganizovat rodinné oslavy, narozeniny atd.

NOSTALGICKÁ JÍZDA NA BELLEVUE LANOVCE
Kde se dá něco takového najít? Váš čas v MONDI Almen Gastein začíná nezapomenutelnou jízdou v nostalgické jednosedačkové lanovce, která byla postavena v roce 1947 a uvedena do provozu v roce 1948. Zažijte zpomalení od první sekundy a plujte v naprosté pohodě přes 171 metrů nadmořské výšky v jedné z posledních jednosedačkových lanovek v Rakousku přes pohoří Gastein. Cesta do vaší romantické chatky trvá něco málo přes sedm minut.
Otevírací doba v zimě:
• 10:30 - 16:00
• 17:30 - 12:00 (poslední jízda v 23:00)

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

MONDI Bellevue Alm


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto