Popis

Bellevue Alm Bad Gastein - matka všech horských chat

Legendární Bellevue Alm se nachází přímo dolní stanice lanovky Stubnerkogel s výhledem na Bad Gastein vás bude inspirovat! První zmínka o chatě pochází z roku 1421 a je téměř 600 let stará! Z údolí vede k Bellevue Alm lanovka, přímo na alpské pastviny. Není náhodou, že se nazývá matka všech chat.

Když vstoupíte do Almu, okamžitě to vyvolá úsměv ve tváři. Starověké kmeny stromů, dřevěná prkna, řezby a nábytek, stěny zdobí obrazy všude, kde oko pohlédne. Alpská chata, jak z obrázkové knihy.

Bellevue Alm je jednou z nejznámějších lyžařských chat v Rakousku. Bellevue Alm získal svou slávu již v padesátých letech, kdy byl přeměněn na celoroční tradiční Grandhotel "Wührers" Bellevue. "Kuriózní, ale jen to nejlepší" bylo motto a bylo důsledně realizováno - do bazénu s nádhernými sochami jelenů v životní velikosti.

Bellevue Alm navštívili celebrity z celého světa. Král Ibn Saud, Shah Reza Pahlavi, anglická filmová hvězda Merle Oberon a režisér Billy Wilder, nadechli se čerstvého vzduchu a užili si nádherný výhled. A nedávno nám Hugh Grant dal tu čest nás navštívit. Bellevue Alm byl také opakovaně místem pro filmovou a televizní produkci.

Sjíždějte dolů do údolí na jedné z nejlepších sáňkařských drah v rakouských Alpách, který je téměř stejně legendární, jako samotný Bellevue Alm. V každém případě je sjezd obrovskou zábavou!

Zažijte kouzlo alpské chaty a après-ski nejlepší kvality

Takovou alpskou chatu jste nikdy neviděli. Zahřívejte se u otevřeného ohně a vychutnejte si dobré červené víno, horkou čokoládu nebo Hugo. Bellevue Alm, máte pocit, že jste na správném místě ve správný čas, a že nikdy neodejdete. Sedněte si se svým přítelem nebo partnerem ke krbu, abyste si mohli promluvit, a sdílejte tento jedinečný pocit - Bellevue Alm Feeling! Takový večer zůstane ve vaší paměti po velmi dlouhou dobu.

Také v oblasti kulinářství vám přinášíme netradiční zážitky v podobě tradičních delikates z rakouské kuchyně. Naše žebírka "Ripperl", naše hovězí filé a samozřejmě Bellevue Alm Fondue jsou již klasiky, pro které nás budete milovat. Ale i pro mlné jazýčky mezi vámi máme vybrané speciality, jako je naše "Kasnock'n" nebo naše domácí "listové těsto nebo jablečný závin" - vše připravené z místních čerstvých surovin a především s láskou. Nejen lahodná vína vás potěší, také ochutnejte naší vynikající kávu a velký výběr lihovin, stejně jako naše domácí Zirbenschnaps. Samozřejmě máme v nabídce všechny klasiky, od Wiener schnitzel po Berner Würstl až po naše lahodné chipsy.

A pokud chcete strávit noc přímo na horských svazích, abyste mohli pokračovat další den tam, kde jste předešlého dne přestali, není to problém. V penzionu Bellevue Alm na Vás a vaše přátele čeká 12 okouzlujících a rustikálních pokojů.

A v létě pro Vás máme jedinečný zážitek - přírodní koupaliště přímo nad Almem, křišťálově čistá pramenitá voda vám v horkých dnech umožní svěží ochlazení.

Nenechte si ujít Bellevue Alm! Nikde jinde něco podobného jen tak nezažijete. To je to, pro co žijete. Skvělý typ na pořádání malé konference až pro 10 osob na Almu a možnost zorganizovat rodinné oslavy, narozeniny atd.

Služby hotelu

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

Platební karty

Ikona Ikona Ikona

Vybavení pokoje

Ikona Ikona Ikona Ikona Ikona

© Fotografie a obrázky

MONDI Bellevue Alm


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto