VÍTEJTE V BAD HOFGASTEINU - rušný život uprostřed údolí Gastein
Místo plné radosti ze života, dobrodružství a kulinářských požitků.

Uhnízděná v úchvatné horské krajině rakouských Alp, kde se údolí Gastein majestátně táhne do dálky, vznikla okouzlující osada, která se postupem času vyvinula v oblíbenou prázdninovou destinaci.

Zažijte Bad Hofgastein – místo, které vám díky rozmanité síti turistických tras, bohatým možnostem zimních sportů, idylickým salaším a společenským akcím poskytne nezapomenutelné chvíle.

Alpské lázně Bad Hofgastein
Bad Hofgastein se svou okouzlující alpskou atmosférou a četnými možnostmi zimních sportů přitahuje každoročně tisíce lyžařů. Speciálními vrcholy střediska jsou bezesporu lyžařský areál Schlossalm, který nabízí začátečníkům i zkušeným lyžařům a snowboardistům nezapomenutelné zážitky, a také termální lázně Alpentherme, které jsou relaxačním doplňkem rozmanité sportovní nabídky.
Na své si zde přijdou jak rodiny, tak ti, kteří hledají klid a pohodu. Dobrodružné skluzavky, rozmanitá nabídka saun, parních lázní a relaxačních prostor vás zvou k tomu, abyste si na jedné straně užili spoustu zábavy a na druhé straně se nechali hýčkat a načerpat nové síly.

Magická a akční dobrodružství v Bad Hofgasteinu
Co takhle pohodová projížďka na saních tažených koňmi lázeňským parkem v dobré společnosti s následnou návštěvou adventního trhu Bad Hofgastein, kde se můžete v předvánoční atmosféře zahřát horkým svařeným vínem? Proplouvejte tiše zasněženým lesem na romantický výlet do Angertalu a nechte se inspirovat klidem a harmonií přírody.

Pro ty, kteří hledají adrenalin, vyrazte na rychlou sáňkařskou jízdu na dechberoucí přírodní sáňkařské dráze Aeroplan. Soutěžte s přáteli a zažijte vzrušující závod mezi lesy a poli dolů z hory. Než začnete, můžete se posílit lahodnými regionálními specialitami v útulném Aeroplanstadlu.

© Fotografie a obrázky

GASTEIN


Partneři

  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto
  • Foto